Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
29-07-2010 - 21:54:44
avatar
clap:*ok*
Дръж си пуцито - сега не е гот да го пускаш ,а и както гледам без пари.....
До година -две нещата ще се оправят,ще има работа и т.н.
Далаверата ще е във възстановяването и санирането,свиквай бригадката и ще си по на кяр.....
.....и без това парите вече със сигурност си ги изгладувал...

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
02-08-2010 - 09:27:25
Ами аз я свих до край, сам си работя sad smiley ама ве4е и за мен няма работа малцинствата не само 4е докараха квадрата до под 3лв. (гипс) ами и навсякаде се навират.
Скоро цената ще падне под 1-1.50лв. за квадрат а за бонус може и да издухват по една свирка на предприема4а (което най-вероятно ве4е правят *rose*).
Но както и да е ве4е неми се 4акат по-добри времена в БГ. Изтървах 2 добри обекта в 4ехия заради 4акането на по-добри времена, така 4е слагам кръст на Българското стройтелство.
Re: Измазване с Турбозол
02-08-2010 - 18:21:57
avatar
Жалко.....

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
18-08-2010 - 17:47:35
Quote
stiano
Изтървах 2 добри обекта в 4ехия заради 4акането на по-добри времена, така 4е слагам кръст на Българското стройтелство.

Имаш голямо право колега работата в Бг всеки изминал ден замира не е виновен никой от работещите и тези които правят добра конкуренция с ниските цени . Работа ще им за всеки ако има работодатели добри обекти . Защо падат цените на квадратурата ? Нещо което е много и се търси малко пада цената, а защо е много а се търси малко ??? Малцинствата или който и да е мислиш, че няма да им е яко да работят за 5-6-8 лв. / м2 не мисля, че някой ще се оплаква да работи конкретната работа / измазване с машина/ за тази цена която посочих, но обстоятелствата докарват народа до това ниво...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-08-18 17:50 от dilayeood.
Re: Измазване с Турбозол
31-01-2011 - 16:10:39
Как вървят нещата колеги? Тежка зима smiling smiley Ще дочакаме ли добрите времена или ще се броим на пролет smiling smiley
Re: Измазване с Турбозол
31-01-2011 - 19:28:00
На мен вътрешните мазилки са полагани машинно и съм мн. доволен. Въпросът ми обаче е може ли една такваз машина да ми измаже да речем дувара?

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Измазване с Турбозол
09-02-2011 - 13:57:52
Фирма във фалит продава (4-турбозола за гипсови разтвори,Машина за боядисване вагнер, Прахосмукачка и жираф-метабо,Рено експрес-баничарка-1998г.,Джип Ланд ровер Дискавари 2 - 2000г,и бус Форд трансит 2007г


Цена по ДОГОВАРЯНЕ!!
GSM-0888135361
за повече информация и подробности за машините на GSM-a
Re: Измазване с Турбозол
16-02-2011 - 07:45:46
Май-май добрите времена в БГ строителството ще останат в миналото, каде ли е проблема?
Аз си пющя киречите в Чешко и неми пука на първи март по4вам едни 50 000 квадрата гипс ...нека да е криза.
След като приключа сегашния обект българи на работа няма взимам, омръзна ми да се занимавам с бай Ганьовци ,всички предприемачи искат да стават, лъжат се един друг и всяка сутрин се почва със въпроси за пари. В петак им раздавам заплати в понеделник искат аванси а който е докарал свой работници пък не им е платил ... абе цигански историй (само дето не се цигани)

duky машините ти ПФТ ли са и колко парички ще им търсиш?
Re: Измазване с Турбозол
16-02-2011 - 14:59:30
Хайде стига сте се оплаквали. Каквото за гол Асан това и за останалите. На кой му е лесно, а? То и при вас баш майсторите и предприемачите имаше една отблъскваща алчност така че моля не се правете на светци. А това че хората от малцинствата ви подбиват цената го отдайте на пазарната икономика и не им вменявайте вина. Който иска може и да се преквалифицира в др. професия.
И не забравяйте, това е форум за взаимопомощ не бюро жалби.
Хайде със здраве и не се кахърете, живота продължава.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Измазване с Турбозол
18-02-2011 - 04:38:18
Ааа колеги, ама нали не сте се засегнали от думите ми по-горе! Ако има нещо прощавайте. Кажете сега за въпросът ми относно мазане на ограда. На къщата ми взимаха по 10 лв./кв. за циментова мазилка заедно с материала. Вярно че сега работата е по-малка ама си е работа.
Хайде останете си със здраве и не се докачайте*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход