Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

? за ремонт,но какъв....

Публикувано от Ani 
Ani
? за ремонт,но какъв....
02-12-2005 - 20:53:27
Имам нужда от помощта ви.Живеем под наем в хубав квартал.Наемът ни устройва,но хазяина е..... абе- малко е лудичък и трябва доста внимателно да се подхожда към него.ДОста подобрения и освежаващи ремонти направихме за наша сметка,но вчера установих че зад спалнята е избила влага и се е появил мухъл Мисля си че с вътрешна изолация няма да се оправи положението,и вариянта е саниране на въпросната стена,която се падна външна и на ъгъл.това според мен е причината за появата на тези гадории,защото там става течение и навява дъжд,сняг и т.н.Въпросът ми е колко струва външно саниране и дали има алтернативни методи за спасяване на положението.Не ми е проблем да го направя и за своя сметка,но това си е нож с 2 остриета в нашия случай,защото хазяина може да реши че сме големи паралии и да вдигне наема Дайте някакви съвети.Моля ви
Съветника
Re: ? за ремонт,но какъв....
05-12-2005 - 21:27:17
Няма смисъл да правиш външна изолация щом си под наем а и защо реши, че външната изолация 100% ще оправи нещата. Най-добре има препарати за махане на мухъл сега не се сещам името... и след това стената я измажи с Термошийлд.(американска термобоя, която е идеална за случая!)! МОже и немския по-евтин вариант Термомакс!
Re: ? за ремонт,но какъв....
06-12-2005 - 08:45:17
Обезвлажнител ще ви свърши работа. Някъде ги мернах, че най-евтините са от порядъка на 300лв. Потърсете в нета - има такива устройства. Преносими са и като напуснете можете да си го вземетеsmiling smiley
Re: ? за ремонт,но какъв....
07-12-2005 - 13:58:50
" SAVO" е името на препарата-около 6-6.5лв,а изсушител на ''MASTER" струва 2232 лева с ДДС.
И двете вършат работа.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход