Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти

Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
15-07-2008 - 13:11:26
Много прилични цени дават в carrefour. А и нещата изглеждат доста добри на снимките. Не знам, ако и в действителност са качествени определено си заслужава.
15-07-2008 - 14:31:29
Ами един такъв басейн стои на вилата на едни приятели и се ползва вече втора година. Не съм чул за някакъв проблем. На всичкото отгоре като са го купували, промоцията е била да го плащат разсрочено 12 месеца. :) Не изглежда като басейните по филмите, но децата доста се забавляват в него.
15-07-2008 - 21:45:31
е говорех за басеин с изкоп бетон облицовки и тнт :) такива и в метро има дет са вика.. :)
общо взето сам бос по темата затова зададох предния си пост :) тези надземните сглобяеми ли са не знам.. но не ме вълнуват особено макар че този тип дървен изглежда добре.
15-07-2008 - 21:53:49
Не ми се чете целия диалог, но предлагат ли се басейни с бетонирано дъно, ламаринени стени и "лайнинг"(нещо като специялно мушамяно покритие имитиращо фаянсови плочки в най различни десени) отгоре???Бърз и не много скъп вариянт.
16-07-2008 - 07:35:13
:} :} :} :} :} :} :} :} :} :] :] :] :] B)- B)- B)- B)-

Чест и почитание
16-07-2008 - 17:19:29
gogol наи вече твоето мнение чаках от въпроса ми на 6та страница.
доколкото видях и четах строили сте доста басеини...
16-07-2008 - 18:13:20
Наскоро направих един в един хотел и стана добре....
Най читаво става да си изкопаете една дупчица и да залеете бетон Б20 задължително водоплътен или:
- 1м3 - Б20 - 127 лв с ДДС без транспорт
- Добавка за водоплътност - 1,00 лв. за 1 м3 бетон
- Изолация аквамат флекс - 7,16 лв . за 1м2
- Лепило АК 22 бяло - 2,45 лв за 1м2
- Фуга Мултифил Смалто - 4,8 лв за 1м2
Приблизително за труд 22 лв за м2 система без материали....
Остава да получите оферта за всички останали помпи ,преливници ит.н.
Но в никакъв случай не струва 10000 лв. всичко това.....
Е то зависи и от размерите ,но вие си преценете кое е по добре за вас...
Кажете от къде сте и ще ви препоръчам фирма ако мога....

:]

Чест и почитание
16-07-2008 - 18:14:17
Забравих да спомена ,че трябва и да използвате отстъпка,но за това ако се договорим....за материалите

Чест и почитание
16-07-2008 - 22:13:45
В една друга тема подробно описах дейностите. Ако потърсите с търсачката - може и да изскочи нещо...
16-07-2008 - 23:19:59
ами размерите са да кажем 30-40 квадрата :) някаква краина цена горе долу ? или е доста относително да се каже :) доколкот изчетох темата едно 15-20 хиляди не мърдат :)
то само изкопа на 30тина квадрата струва маика си и баща си :) поне така предполагам... :)
инак като спомена дупка... наскоро умувахме и стигнахме до заключението че няма от каде да влезе машина която да направи изкопа... трябва на ръка :D :D което си е чисто самоубииство предвид че сме 2ма човека... :)
инак сам от селце на няколко км от варна :)

Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-07-16 23:26 от kalinski.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход