Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 18:27:59
Когато го пробвахме , хората не искаха да се снима , ти - "давай" . Е как може да се дават такива рабооти !? Нали помниш темата на Марк ? Не искат хората да се снима и толкоз !
Abu
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 18:54:38
В туй нещо няма да си накисна мъд...краката, пък вий го пишете басейн. Това е един прекрасен гьол за таранки, нищо повече.
С уважение след първата морска баня,
Abu
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 18:59:41
Ами явно такъв са си харесали хората и мъд... може да са им по-малки бе Абу !? :] :] :]
Abu
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 19:32:00
Е, аз щото съм впечатлителен... Морето ми е широко и дълбоко - къде ти разни басейни! Знам, че тюфлеците предпочитат топли локви без опасности, ама знаеш как разсъждават диванета като мене...
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 19:40:24
Вас , "морските" не може да ви вкарат в басейните ! *ok*
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 20:41:37
avatar
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Е, аз щото съм впечатлителен... Морето ми е широко
> и дълбоко - къде ти разни басейни!

И предимно мръсно!!!!!!!!!! Всеки път като ходя по нашето море си докарвам нещо кожно....То да беше нещо венерическо, ами то ..... smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 21:30:48
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------

> И предимно мръсно!!!!!!!!!! Всеки път като ходя по
> нашето море си докарвам нещо кожно....То да беше
> нещо венерическо, ами то .....




winking smiley Доктора ,ако е ,Човек ще ти пише в епикризата венерическо- да изглеждаш като пич.....иначе морето лекува! Срамни въшки се премахват ,като скачаш със засилване от някой мост два пъти и третия път се засилваш и спираш на ръба-те сами скачат! :]
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 21:35:54
avatar
:] :] :] :] :] :] :] :] :] :]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 21:38:40
Другия вариант е - стриваш една тухла на прах, напояваш я с ракия и се мажеш. Въшките като се напият с ракията започват да се бият с тухли и се избиват сами (да сме с форума...)
Re: Искам да си построя басейн
29-03-2009 - 21:58:15
n.nikoloff, да споделя,че има цял клон в медицината наречен морелечение! Към него има много и различни процедури,по известни са калолечение/Поморие/ ,алготерапия /Албена/и др.като масовите SPA( sanum per aqua)!Между другото едно от най-неприятните кожни заболявания псориазиса се повлиява положително единствено от морските бани и слънцето с едновременния прием на витамин D3!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход