Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
11-11-2008 - 22:25:41
avatar
Зле са нещата - пак тече ,ама се цепи като за световно тоя басейн, и дори аз не знам що.....
Викаха конструктор и след замервания се оказа че по кофти изпълнение е нямало как да се направи....
Язък - децата ще трябва да тренират плуване на сухо.... :-[

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
13-11-2008 - 09:26:50
Извиняваите,че се намесмам но съм вижда басейн зидан с тухли но не 4-ки.Здрав си е ,това лято се топнах пак.Основата му е много здрава.Наляти са греди на кръс и след това цяло дъно с 40см. праг на горе от който излизат колони-продържение на гредите.Тухлата е 12 см.от вътре са го шпакловали с дякаква шпакловка.Стои като стъкло ама не е .След това е облечен с копчета.Тук таме са поднали ама басейна е на 17 години.Интересното при тях е че нямат помпи и филтри.Имат термопомпи вода-вода и влиза и излиза постоянно 4 м3 на час.Момчето това знам за басейн с тухли
Чао.
Re: Искам да си построя басейн
13-11-2008 - 21:47:02
avatar
нашия се оказа пълен провал....
Конструктор описа системата като недомислие и авера си взе парите....
Ама децата сега учат плуване на сухо....
Не по наша вина! *xxx* *angel* :-[

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
03-12-2008 - 16:20:33
Въпроса Ви може да се реши единствено с помоща на
www.hidroizolacia-bg.com
Re: Искам да си построя басейн
06-12-2008 - 17:34:22
Здравейте ,
Преди няколко дена си отлях бетонен басейн с размери 8/4м около 1.5м далбочина. Сега ми предстои да му направя хидроизолация. Ще Ви бада много благодарен ако ми подскажете походяща хидроизолация за около 70кв.м. Предстои да се облепи сас стаклокерамика.
Благодаря Ви предварително!
Re: Искам да си построя басейн
06-12-2008 - 18:20:29
avatar
Айде Гоголе!!!! Ти си!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Искам да си построя басейн
10-12-2008 - 15:26:45
Бих Ви препоръчал хидроизолацията на LITOKOL- ELASTOSEM с доказан произход от Италия мисля че може да е намерите във Варна само в един склад на пловдивската фирма мисля че се казваше Темена. Лятото правих хидроизолация на 500 куб. басейн преди да заровим стените отстрани, стоя така напълнен близо 20 дни и от никъде не се появи дори и петно от вода.
Това е и сайта им www.temena.bg има и каталог с актуалните цени на всички продукти хайде и после ще черпиш защото в днешно време най-ценното е информацията. winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
10-12-2008 - 16:05:08
avatar
Сещам се за една песен на ФСБ - Иде вятър, иде. Може би сега ще се казва иде буря, иде... *yes* *yes* *yes*

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Искам да си построя басейн
10-12-2008 - 17:19:56
avatar
С моите изолации също става такава работа бе приятели......?!
Чудно при готова и изпълнена хидроизолация какво ще се чака да се види по стените на басейна?!?Вода?!?
Тогаз си хвърляме материалите и кой от къде е......
Кажете ми за къде става въпрос да се достави изолация и ще ви пратя ЛС с оферта.....
Това от мен..... *drunk* *bow*

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
10-12-2008 - 19:00:28
Здарвейте,
Благодаря Ви за отговорите!
Най-напред иска да попитам Gogol i Gogola едно и сащо лице ли е?
Изчетах целия форум и взех телефона на Темена. Интересно че, ми предложиха точно тази изолация LITOKOL- ELASTOSEM -двукомпонентна , но цената която ми продиктуваха е доста над други оферти които имам засега. Разбира се това беше само един тел. разговор и на место нещата ще изглеждат по друг начин, но отправната цена беше най-високата която имам засега. Басейна е 70 кв.м. Тарся хидроизолация с доказани качества и разумна цена, както и някаква шпакловка за нанасяне преди изолацията .
С уважение: Drazhko
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход