Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
31-12-2007 - 13:41:29
Злати, виж ТУК
Изтегли брошурата и виж на 63 страница, цените на модулните басейни, а по нагоре и цените на помпите и филтрите, за да си направиш някаква обща сметка. Хубавото е, че тази фирма е българска и ще ти монтира всичко и отделно от това е представител на най-добрата в света фирма за басейни и оборудване за тях.
Желая успехи и много, много къпане ! winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
01-01-2008 - 03:00:17
Честита Нова година ! Да е много здраве през новата година и всички мечти да станат реалност !
За Темена може би е най добрата, но със сигурност и една от най скъпите. Разглеждал съм брошурата и отделно ми пратиха нещо като оферта - ще надхвърли 12-13 хил. за размери 6.5 на 3.5 м при модулен вариант.
Re: Искам да си построя басейн
22-01-2008 - 18:21:16
Moga da prepora4am firmata, koqto pravi moq basein - kazva se BSPOOLS. Polu4ih cenni idei i saveti, koito mi bqha spesteni po drugite firmi. Rabotqt s izklu4itelno ka4estveni materiali na normalni ceni i v srok. Dadoha mi 5 godi6na garanciq sled puskane na baseina, osigurqvat i poddrajka, no nai-hubavoto e, 4e ve4e 3-ta godina polzvame bseina i nqmame nikakvi zabelejki. Prosto bezupre4ni. Eto i koordinati -
bspools@mail.bg; 0888 410868 - Mihail Conkov.
Re: Искам да си построя басейн
28-01-2008 - 06:03:30
Сподели какъв размер , каква дълбочина (1.20 или 1.50 м) и каква форма басейн искаш да направиш, за да ти кажа какво би струвал басейн от немския сайт на фирма UNIPOOL който си разглеждал с гаранция на басейна - 10 год.
В момента има промоция на овален басейн с размери 3.5 х 7.5 х 1.2 комплект с филтърна система (кварцово-пясъчен филтър със самозасмукваща помпа), скимер, дюза, стълба, и комплект за почистване на цена от 4900 лв.

Пиши на: unipool@mail.bg :crazy:
inj
Re: Искам да си построя басейн
28-01-2008 - 15:16:19
Тези UNIPOOL басейни с PVC фолио ли са отвътре? Демек метални галванизирани стени и PVC фолио като чохъл вътре. Ако е така - гаранцията включва ли обезцветяването на фолиото над водната линия? Помпата и филтъра какви са? Марка, м3/h и т.н.? Една дюза на този воден обем е малко, трябват две. Подов сифон предполагам, че няма и се източва с потопяема помпа.

e-mail: inj@injener.net
ICQ: 46741990
Re: Искам да си построя басейн
28-01-2008 - 23:03:56
Predpolagam, che imate po-dalboki. Bihte li mi pratili cenite na zezo@abv.bg ili gi publikuvajte tuk!
Re: Искам да си построя басейн
10-02-2008 - 17:10:28
bi li dal malko pove4e info, tova kraina cena li e, ili samo konstrukciqta i filtara. izkop kofraj vklyu4en li e
Re: Искам да си построя басейн
09-03-2008 - 16:15:04
Ако държиш на качеството - търси "BSPOOLS". Идват на място, обсъждате всички въпросителни и ти правят оферта на проекта с крайна цена. Има си тънкости, за които и на ум не може да ти дойде. Басейнът ми е с хидромасажна част, експлоатирам го пет години и до момента нямам рекламации. Просто коректни хора.
bspools@mail.bg,
0888 410868; 0899938555; – Mi6o Conkov.
Re: Искам да си построя басейн
15-07-2008 - 11:26:31
изчетах внимателно всеки коментар от тази тема
Интересува ме басейн около 40кв.м. какви пари струва като краина цена включваща изкоп, бетон... аксесоари труд на работниците и тнт... От изкопа до момента в които може да се цамбурнеш. Някаква краина цена за около 40 квадрата басеин ?
Re: Искам да си построя басейн
15-07-2008 - 12:24:09
И на мен ми стана интересно.
Защо не пробваш ето това - [www.carrefour.es]
Доколкото разбирам, става дума за икономичен вариант. smiling smiley 6 метровия е перфектен за деца. Мисля, че третата снимка на басейн е най-големия - почти 40 кв.м.
Вероятно ще има много възражения, но пък цената е просто убийствена.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход