Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
10-05-2007 - 11:19:55
Ivo_HK, може ли да ми дадеш координатите на фирмата?
Re: Искам да си построя басейн
10-05-2007 - 18:30:32

[www-bg.aquatec-bg.com]
inj
Re: Искам да си построя басейн
10-05-2007 - 21:38:31
Акватек са добри, но ако басейна е извън региона на черноморието. Офисите на фирмата в страната не отказват малки поръчки. За черноморието нещата седят по друг начин. Хвърлят се на големите обекти и направо си гонят малките клиенти.
Re: Искам да си построя басейн
15-10-2007 - 18:58:43
Виж на www.viteh.com. Имат цени на оборудването за басейни в интернет и според мен са добри. Ако не друго, можеш да сравняваш с други оферти. Успех.
Re: Искам да си построя басейн
16-10-2007 - 00:01:07
Мдаа аз също имам басейн за правене и офертата с пречиствателната инсталация бетон куфражи всичко е около 15К лв басейна ми е 10 / 3.5 на 1.40 дълбочина, което е супер цена , само не ми се иска да ползвам плочки но от друга страна не мога да намеря винил който да държи в басейна......пробвайте на Стройко сега от сряда!
Re: Искам да си построя басейн
16-10-2007 - 19:47:59
elpigroup Написал:
-------------------------------------------------------
> друга страна не мога да
> намеря винил който да държи в
> басейна......пробвайте на Стройко сега от сряда!

В София, срещу басейна Спартак имаше такава специализирана за басейни фирма - по памет "Люто". Доста добри бяха, с маса изпълнени проекти - основно винил. Инфо от преди 3-4год.


Re: Искам да си построя басейн
16-10-2007 - 21:01:20
Moga da Vi preporacham basejni s primerni razmeri ot 3.60x5.50 do 4.60x9.10 i dalbochina 1.35 vkljuchitelni prechistvatelni pompi , filtri i t.n. za ceni ot 6000 do 10 000 Evro. Mogat da se postrojavat i nad zemjata, kato se napravi samo darvena, ili zidana dekorativna "ogradka", a samite basejni sa obezpecheni s metalna ograda kojato garantirano izdarja natiska na vodata. Stava vapros za edna izkljuchitelno dobra i renomirana firma it Shvecija, s kojato imam dobar kontakt. Samijat az sam jivjal tam dalgi godini, a firmata za kojato stava vapros prodava i mintira basejni veche 29 godini. Ako ste zainteresovan to otgovorete mi na "peter_tchernev@yahoo.com.
Pozdrav P.T.
Re: Искам да си построя басейн
28-12-2007 - 00:20:07
В немските сайтове е пълно със сглобяеми вкопани басейни. Изглеждат чудесно и сигурно биха служили дълго при добре направен фундамент. Кажете си мнението и за тях. Например в WWW.ebay.de , а от офертите там те препраща до десетки фирми.
Re: Искам да си построя басейн
28-12-2007 - 01:15:34
Въпросът е дали искаш басейн или "нещо като" басейн...
Ако си избрал първото забрави за сглобяеми, надуваеми, платнени и пр., а ако е второто тогава може и сглобяем. Макар, че ти като си направиш бетонното корито, което предполагам е необходимо и за сглобяемите, разходите за облицовка или полипропилен-едва ли ще струват повече от този сглобяемия...
Не забравяй, че басейна не е просто място където има вода. В тази вода ще се къпете ти и децата ти-тя трябва да е чиста, а не зеленясала и източник на зарази и тук стигаме до основното при всеки басейн-филтрацията (което е и основното перо в разходната част) и тук ако направиш компромис го правиш със здравето си-а при сглобяемите-филтрацията е скопена до крайност...-за да е евтино... А дали е така... winking smiley
Re: Искам да си построя басейн
28-12-2007 - 16:42:18
Naskata ,

Какво ти е мнението за сутерен от стара къща - 130 см. под кота "0" и 125 см. над кота "0". Камък от външната страна и тухла от вътрешната- общо 50 см.
Размери 12х9 м.
Вътрешните преградни стени са тухла. Има канал под основите. Ако се махнат вътрешните стени, дали може да се доизгради за басейн?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход