Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
19-01-2010 - 17:59:09
avatar
За всички правили басейни с наша изолация.....Благодаря .
Друг е въпроса ,че никой от "потърпевшите" не е прочел дори и ред от това което пише на торбата....Тричава била - дрън-дрън!
Друг е въпроса как си приготвил и заготвил всичко.Темена има от тази година и се радвам ,че са ми дистрибутори - изглеждат читави хора,и имат хъс за работа....
За Нола 7 ,нищо лошо - закърпват положението някак си,но не им прави чест ,че икономисват от всичко.Гледах техен басейн есента и нямам думи.Аквамат е подходящ за влажни повърхности - а кажете ми какво правите ако се наложи подобно нещо?Разгледах конкурентите,но изолация за влажни или мокри повърхности не открих.
Не задължавам никой да работи с мен/с нас/ - във форума не промотирам стока , а обменям мнения.....
И между другото Аквамат няма изисквания да се покрива със каквото и да е било .....Има и син ,има и бял.....
Не е до цената - лъжа е ,че е скъпа - но все пак зависи кой дистрибутор с колко ви е оправил....
Оставам на разположение....

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
06-05-2010 - 13:47:57
Тази година бизнеса умря тотално, а при вас как е?
Re: Искам да си построя басейн
06-05-2010 - 14:14:36
Quote
logog
Тази година бизнеса умря тотално, а при вас как е?

Що бе аз не виждам за сега българина да си е променил навиците. Аз се замислям за басейн въпреки че съзнавам че е не достатъчно обмислена инвестиция. По скоро са станали по-предпазливи хората при избора на приоритети. Преди играеха по системата всички напред!

_________________
Re: Искам да си построя басейн
07-05-2010 - 04:37:13
Един умира - друг се ражда, само ние да сме здрави!

Честит Гергьовден*drink1*
Re: Искам да си построя басейн
10-05-2010 - 15:57:49
avatar
[http]
[pools.dir.bg]



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2010-05-10 16:33 от complast.
Re: Искам да си построя басейн
07-08-2017 - 13:35:07
Добър ден на всички
Преди 9 години бях писал, че искам да си правя басейн и го направих, но бях забравил да споделя резултата *drunk*
Ами направих го както си му е реда, вкопан в земята,
Вътрешни размери 4,60 х 2,90 и 1,69м дълбочина, със сифон, дюзи, скимера, филтрираща система, двойна подсилена арматура, 25 см. дебелина на пода и стените, с трегери отгоре с ширина 30см, а от към подпорната стена доста повече за да е устойчив, с хидро изолация нанесена на няколко пъти за да е по здрава, плочки тип мозайка и така 8 години басейна е непокътнат чудесен, направен без помощта на никой, не съм викал фирми за работа , само аз, баща ми и още 1 или 2вама.
Удоволствието е голямо и си трябва мерак, наздраве *drunk**beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход