Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Искам да си построя басейн

Публикувано от gogopi4 
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 21:59:32
плочките в банята от сини стават бели с таз варовита вода... winking smiley та затуи са зачудих няя ли да е проблем ко има басеин и се пълни с чешмяна вода smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
23-07-2008 - 22:06:10
avatar
Не се притеснявай - консултирай се басейновата химизация - стартова и перманентна...
Re: Искам да си построя басейн
24-07-2008 - 13:52:41
Въпросната фирма е от две години на българския пазар.10-ина години са работили в Холандия същата работа и сега са се прехвърлили тук.Досега имат направени и монтирани над 30-40 басейна.Наистина фибростъклото на практика е вечно,защо сте такива песимисти не мога да ви разбера.Аз познавам лично мом4етата преди да ми сложат басейна и затова ви казах,че наистина са много коректни и като хора и в работата си!В цивилизованите държави отдавна избягват бетоните и изделията от фибростъкло са много популярни не само по една причина:
наистина ще ви надживеят
много лесни за подръжка и за почистване-няма ръбове,фуги....
лесен и бърз монтаж
по-евтини са
не замърсяват околната среда
на практика е възможно преместването им след години
мога още да изброявам,но няма смисъл....
Не им правя реклама-имат си предостатъчно работа.Ползвам басейна им вече две години и наистина нямам забележки.
Ако си спомняте преди години се смееха много хора на ПВЦ дограмата,а какво стана сега????
Така,че не бъдете такива песимисти мом4етаsmiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
24-07-2008 - 18:12:40
avatar
То и ПВЦ-то си е едно.....не ти е работа....!
Притесняваме факта ,че бързо старее на слънце/особено със вода/,а също и че поддръжката с тая доживотна гаранция няма да я има хич по договор....
Имам усещането ,че цял свят се бори срещу пластмасата, а у нас навлиза мощно и целеустремено....
Що ли американците не използват ПВЦ торбички, ами книжни....
Сигурно щото са по прости от нас.... spinning smiley sticking its tongue out

Чест и почитание
Re: Искам да си построя басейн
24-07-2008 - 18:20:11
те че са по прости от нас по прости са но живеят в пъти по добре от нас smiling smiley ...

инак съм съгласен за стареенето smiling smiley и мен ми е мн чудно тез корита готовите не им ли са ебава мамата от слънцето някои ден..



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-24 18:31 от kalinski.
Re: Искам да си построя басейн
24-07-2008 - 18:47:21
avatar
Quote

Ако си спомняте преди години се смееха много хора на ПВЦ дограмата,а какво стана сега????

Ми тогавашното ниво на ПВЦ дограмата си беше не само за смях, но и за плач...

Мястото, където се правят най-много басейни в света е Калифорния. И се правят само от бетон. Вярно, че по по-различна технология, отколкото в БГ, но все пак от бетон. За определени размери може и да има полза от пластмасовите, ама кажете (сега почвам обект с басейн 1850 кубика) как да го направя от пластмаса???
Re: Искам да си построя басейн
24-07-2008 - 18:54:14
:} :} :} :} 1850.... ко ше праиш е брат? Аква център ли smiling smiley
Re: Искам да си построя басейн
24-07-2008 - 18:59:47
avatar
kalinski Написал:
-------------------------------------------------------
> 1850.... ко ше праиш е брат? Аква център ли


Да. На един СПА Хотел с аквапарк
Re: Искам да си построя басейн
24-07-2008 - 20:17:50
еиии почвам да ги чувам нещата :} :} :} spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

та според теб класика или нововъведения smiling smiley
в смисъл бетонец или готови корита от пластмаси
Re: Искам да си построя басейн
24-07-2008 - 20:21:54
avatar
бетон, но не аджамийската...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход