Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гаражни секционни врати

Публикувано от magea 
Гаражни секционни врати
02-03-2007 - 12:33:03
Имате ли идея, кои фирми предлагат добри гаражни секционни врати на добраsmiling smiley цена?
Вчера ми направиха оферта от Assist на размер 3*2.4 м - всичко 2600 лв с ддс, (канадски поцинковани стоманени (сандвич), панели с пенополиуретан, немски двигател, каса, труд и дистанционно-1бр.)
Re: Гаражни секционни врати
02-03-2007 - 13:30:15
При нас беше голяма сага с тая врата - тя е обща за гаражите и се отваря минимум 50 пъти дневно. Три врати на една пловдивска фирма счупихме за по 2 месеца - те накрая вдигнаха ръце и заявиха, че искат абонамент, като отказахме ни забиха такива цени за всяко идване, че стана безмислено.
И се зачудихме между немските Хьоршман или нещо такова и канадска. Избрахме канадска и вече 3 години нямаме грижи - само два пъти сме били без врата - веднъж имаше проблем от механиката, който оправиха за ден и вторият път една съседка объркала педала и беше влязла с вратата по рампата - е, тогава й казахме тя да пази, докато не я оправят - отне седмица, че цялата врата смениха...
teo
Re: Гаражни секционни врати
02-03-2007 - 14:37:40
При мен се получи малък "бъг" в гаража. За съжаление лицето на гаражите не е перпендикулярно на стените и вероятно няма да може да се сложат секционни врати. Нали изискват водачи, а при липсата на прав ъгъл няма как да стане. Вероятно ще премина към тип "ролетни", които не ми харесват особено но май-са по-евтини дори и с екстрата отделните ламели да са пълнеж с цел топлоизолация.
Имам гараж със секционна врата. Да чукам на дърво никакви проблеми. Няма автоматика но съпругата ми, която ползва гаража, няма никакви проблеми при отварянето и затварянето. Освен това гаража не е отоплен но благодарение на добрия пълнеж, темперетурата вътре в гаража е винаги положителна. Особено след като колата е престояла няколко часа с топъл двигател направо си е приятно за стоене.

Не знам как е с ролетните врати и проучвам въпроса. Ако имате инфо и координати на фирми споделете !
Re: Гаражни секционни врати
05-03-2007 - 22:02:05
Аз съм с ролетна , която ми направиха едни момчета с които се запознах на Стройко, като вратата обслужва и двете коли (навес) през 2004 година цената беше 1800 лв заедно с цялата автоматика и двете дистанционни. До момента не е мръднала вдига се около 6-8 пъти дневно.
Човека се казва кирил, тел. 0898748608
Re: Гаражни секционни врати
09-03-2007 - 08:54:22
"ХИДРОСИСТЕМИ'' - БОЙКО, не му знам тел. От 2001 до днес няма проблеми.Всичките ми приятели си сложиха такива.Нямам спомен какви пари бяха,но си струваха.
teo
Re: Гаражни секционни врати
09-03-2007 - 16:12:40
Мерси много за инфото !
Re: Гаражни секционни врати
10-03-2007 - 13:58:56
PREDLAGAM NQKOLKO VIDA LESNO OBSLUJVA6TI SE GARAJNI VRATI NA RAZUMNI CENI
OKOLO 1000LV unfound@abv.bg
Re: Гаражни секционни врати
12-08-2010 - 15:18:19
Немските гаражни врати и автоматизация които предлага фирма Карпен доорс са с високо качество и гаранция за дългогодишна експлоатация.Те са производство водещите немски фирми в тази свера Текентруп и Марантек. Фирмата предлага доставка монтаж и сервиз. телл.02 4831376, 0887 304 684
Re: Гаражни секционни врати
12-08-2010 - 15:44:56
Как е възможно да има такива цени? Те тези "вносители" от магазините на Канада да ги копуваха и на самолет да ги превозваха пак няма как да са 2600 лв.= $2000. Да не говорим, че и те са дошли от Китай ама карай.
*xxx*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Гаражни секционни врати
12-08-2010 - 19:21:13
Гледам,че хората вече са споделили какво се случва,когато някой невежа инсталира "домашна" гаражна врата на входа на кооперация.Тя вратата дори да си е една и съща...механизмите,способни да издържат всеки ден по 40-50 отваряния са принципно различни от тези,проектирани да отварят вратата по 2-3 пъти за деня.
Тайната на тия врати е именно в механизмите.Панелите няма с какво толкова да бъдат различни.Просто вземи механизми от по-висок ценови клас.Преди това си направи справка в нета дали наистина са по-висок клас и по света.Това в БГ обикновено достатъчен ориентир за качеството,аи с тая проверка ще се застраховаш срещу това някой безскруполен търгаш да ти пробута боклуци на цена като за титаниева сплав.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход