Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Stroitelna firma

Публикувано от deltatur 
Stroitelna firma
20-11-2005 - 17:08:20
Stroitelna firma sam ot Stara Zagora. Vijdam che ima diskusii za neshta koito sa interesni za Vas i imam jelanie da Vi bada polezen s informaciq a zashto ne i s izpalnenieto na nqkoi Vas obekt.

Blagodarq Vi
Re: Stroitelna firma
09-12-2005 - 18:40:18
О`к, какво ще ми струва груб строеж 110квм застроена площ, 4 етажа с мансарда, като 0 етаж е 70квм магазин или гаражи. Лице 9м на 12м калкан. Нулевия е с 3м проход. Естественно под земята изби. Без изграждане не вътрешни стени, другите с ИТОНГ 25/25/60.
Re: Stroitelna firma
02-10-2006 - 12:02:58
Здравейте,
моя въпрос е същия. Колко излиза груб строеж на двуетажна къща 100квм. без мазе без таванско помещение. Колко арматира ще ми трябва и т.н.
Благодаря Ви.
Re: Stroitelna firma
02-10-2006 - 15:18:01
Aбе хора, не разбрахте ли че сериозен човек няма да ви оферира хей тъй-на без дори да е видял конструкция, а ако някой го направи, по-добре не се хващайте, чото действителността обективно ще е съвсем друга....
Все едно да се обадиш на зъболекар по телефона.....
Re: Stroitelna firma
14-02-2007 - 12:33:20
Моят имот ев софия искам да построя склад 350 кв.м. цялата документъация сум иа извадила. Помесхтението да е високо 4 метра и да е за производство. Моля, кайете да ли би жи заинтересувало такова предлойение да го постоите мога да ви предоставя проектко колиличествена сметка. Ако ли не ориентирайте ме горе долу колко бу струвал строейа в момента сум на етаб турсене на строителна оферта. Съгласна сум и на съвместни действиа строей срещу ползване. ynell@abv.bg Благодаря
Re: Stroitelna firma
14-02-2007 - 14:39:52
Re: Stroitelna firma
Изпратено от: StefanB (IP съхранено)
Дата: October 2, 2006 03:18PM


Aбе хора, не разбрахте ли че сериозен човек няма да ви оферира хей тъй-на без дори да е видял конструкция, а ако някой го направи, по-добре не се хващайте, чото действителността обективно ще е съвсем друга....
Все едно да се обадиш на зъболекар по телефона.....


vseki razumen 4ovek koito razbira ot rabotata si ne bi oferiral ey taka
a gore pisanoto ot stefanb go povtariamsmiling smileyi pdkrepiamsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход