Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сонда за вода

Публикувано от parvanova 
Re: Сонда за вода
24-10-2008 - 16:41:09
Занимавам се с сондиране 20 години(любителско ) имам друга работа и нямам време а и ме боли дясната ръка и химикал трудно държа .Така че продавам 1 сонда 350кг може да се носи в авто ремарке или с малко зор я събирам в комби. Но се освинва колата. Може да се носи от 2ма или 4 човека най тежката част е 98кг и се сглобява за 10-15 минути. Дияметър136 мм дълбочина до 95 метра (аз не съм копал по вече от 35)
Сената е 2500 лева без пазарлъци . Трябва де се смени 1 въже слагам китайско и то издържа 15-20 сондажа но е ефтено 2 и нещо метъра . А така без смяна може да работи до 12-13 метра . В сената влиза и пробен сондаж с обучение 1 ден до 8-10 метра . [ivo.front.ru] Какви са тези луди цени за сондиране за 1 ден се копаят 10-15 метра . А ако не ме домързи съм слагал тръбите и помпата + автоматика.
Сондата я разработвахме преди 5години за термопомпи . Сега един приятел почва да прави термопомпа работим с него само събота неделя почиваме това е втория сондаж в двора му .
Re: Сонда за вода
24-10-2008 - 19:13:12
И колко пари излиза всичко?
Re: Сонда за вода
04-11-2008 - 22:18:07

>Можеше като продавач да посочиш телефон,или нещо такова!Живо се интересувам от покупката на това "чудо"!За целта посочи телефон,или ме потърси на:0887916972; или ivo.gran4arov@abv.bg.И смятай сондата за продадена!


:ami: winking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-11-04 22:28 от ivo.gran4arov.
Re: Сонда за вода
04-11-2008 - 22:34:51
ивка, аз съм пък първия дето ще те наеме за сондаж...
Re: Сонда за вода
05-11-2008 - 21:21:05
ДА бе но има 2 подробности
1.Дупките ще ги изкопаете но дали ще излезе вода ?
2. И ако излезе и е с мижав дебит тогава ко ?
[store1.data.bg]
Re: Сонда за вода
10-11-2008 - 20:10:50
Тогава викаш някой от калъпените майстори(от един такъв току що се опарих) и той започва да ти копае кладенец!!!! И се почват едни безкрайни нерви и т.н.,след което се оказва че прословутата машина чудо дето при пазарлъка е копала във всичко ,вече не може да копае,и когато нервите ти(ми) вече не издържат,кладенеца "спира'на дълбочина 9 м. и си имаш прекрасна влажна шахта.Хубавото на случая със сондата е че поне ще знаеш на каква дълочина има вода и с какъв дебит е тя .Пък ако е със мижав дебит и прехвалените таланти с "великите"машини дето копаят кладенци не стигнат до нея,поне ще те е яд още повече,но ще знаеш колко метра са останали на"колосите" по копане на кладенецци и добив на вода.*sos*
Re: Сонда за вода
14-03-2015 - 22:11:08
Quote
dobrev2007

Monter Написал:
-------------------------------------------------------
> Искам да споделя с Вас една наистина сериозна
> фирма занимаваща се със сондажи: www.sondaji.com
> Лично им ползвах услугите и съм безкрайно очарован
> от коректността и разумните им цени!
> Поздрави


Искам да споделя и предпазя хората, решили да правят сондаж.Ползвах услугите на Калоян Господинов с GSM 0887994443, който има и сайт www.sondaji.com , направи сондажа, каза че е забравил помпата/дава я като подарък/, взе парите и си отиде.След като взех помпа се оказа че при набиване на тръбите от "майсторите" снадките между тях са поддали и помпата изобщо не влиза в сондажа.Обадих му се, каза че ще дойде утре, но от тогава мина половин година и още го няма.
АБСОЛЮТЕН МОШЕНИК!!!


Човека Калоян наистина е мошенник. Ходи на ляво на дясно копае дупки и ги зарязва в повечето случаи без тръби. Обяснява на хората , че нещо в дупката се свлича - пясък , скала или камъни или водата изчезва и не си заслужава да продължат . Взима капаро 50 % от сумата под претекст, че трябва да купи нафта, тръби и разни такива и после бяга с двеста. Има си и съдружник Ленко фирма "сондажи за вода". Лъжат хората !!!!
Re: Сонда за вода
10-12-2017 - 17:29:39
здравейте занимаваме се със сондажи за вода професионално .
Контакти за сондажи за вода .
Можете да намерите на телефоните :
0898 43 23 26 Диян Бенчев
[www.sondaji.net]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход