Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сонда за вода

Публикувано от parvanova 
Re: Сонда за вода
25-09-2008 - 19:33:13
Petar Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:Лично им ползвах услугите и съм безкрайно
> > очарован > > от коректността и
> разумните им цени!
>
> Еййй, това българина не се научи да прави скрита
> реклама като хората......
> Мирише си отдалеч
>


Може и да мирише, но от самият теб! Казах, че нямам нищо общо и съсвсем случайно попаднах на тях.
Re: Сонда за вода
25-09-2008 - 23:53:57
Сори ако не съм прав
Просто тези цитирани думи толкоз често ги срещам напоследък.....
Re: Сонда за вода
04-10-2008 - 22:52:11
[bgcolor=yellow]abv[/bgcolor]
Re: Сонда за вода
04-10-2008 - 23:04:49
kato obvinqvate firmi i hora 4e sa mo6enitsi pone se predstavete s imenata si a ne se kriite kato mi6ki pod prqkori :} :} :}
Abu
Re: Сонда за вода
05-10-2008 - 00:02:28
И що трябва да се представяме с имената си? Мнението различно ли ще стане, ако напиша, че се казвам Иван Иванов например? А тебе майка ти ли те кръсти pupi и тя ли те научи да пишеш на шльоковица?
Ако напишеш
firma X sa pulni mo6enici, може пък да им звънна да ги проверя,
а при
doverete se na Y i niama da sajaliavate, през ум няма да ми мине да ги търся. Разбираш ли защо?
Re: Сонда за вода
05-10-2008 - 23:57:58
Аз ползвах услугите на една Габровска фирма "Кабдрил"-сондата им е мобилна и може да пробива на трудно достъпни места, в моя случай от 15м. около 8метра се оказа чиста скала,не ми вземаха и една стотинка повече от уговореното,а скалата се пробиваше доста трудно.Сега от сърцевината имам красиви камени колони. Ако някой иска да ги ползва тел. е 0878687802 Тодор Кабакчиев.Ще се радвам да съм помогнал на някого :!:
Re: Сонда за вода
06-10-2008 - 00:05:29
А какво значи мобилна ?
Те всички са такива...
Да не е от тези,който са на ремарке на автомобил , че точно такава ми трябва...?
Re: Сонда за вода
06-10-2008 - 15:26:05
Точно такава е, на специални платформи се транспортира, които са с големина като на авто ремарке. Поздрави winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-06 15:30 от Simo.
Re: Сонда за вода
21-10-2008 - 18:34:39
Здравейте на всички, прочетох мненията ви за тази тема, ама не разбрах нещо което на мен ми е доста важно в момента.
Случаят е, че аз искам вече да вкарвам проектите си за получаване на разрешение за строеж, а не знам дали ще ми мине проекта по част ВиК, тъй като незнам дали трябва да имам разрешение от МОСВ за ползване на сонда и съответно на подземни води, приложено към проекта. Засега имам единствено отказ от ВИК за предоставяне на необходимите ми водни количества. Та въпроса ми е засега за да получа разр. за строеж нещо трябва ли да прилагам към проекта.
Re: Сонда за вода
21-10-2008 - 20:13:22
Не знам дали ще ти е от полза ,ама режима за водоползване от собствен водоизточник и за собствени нужди е регистрационен ,а не разрешителен.Моя сондаж го регистрирах в Басейнова дирекция към МОСВ с една молба от два реда свободен текст и скица на имота.Гледай да не пишеш голям дебит -да не ти сложат водомер smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход