Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Борба с дървесен червей/дървояд

Публикувано от BatGeorgeone 
Re: Борба с дървесен червей/дървояд
19-04-2010 - 18:33:58
По-бързо и по-лесно ще ми е
Re: Борба с дървесен червей/дървояд
21-04-2010 - 01:34:18
po princip мои познати го разреждат с нафта, но с бензин по лесно се разтваря асвалта и не трябва толкова бъркане, а и се изпарява по=лесно.а и да има животинки всичко е мор.
Булхомс един съвет от мен, не бъди грандоман като мен, това с ваната го пробвах и аз, асвалта се утапва и трудно се бърка. направи я за една греда и до половината пулниш и само увърташwinking smiley
А има и друг начин, правиш по голяма вана слагаш гредите , креозот и вариш, наемаш двама роми да ти вършат работата и ти на кафе докато свършат, (по=безопасно е) и гредите стават вечни *book**angel*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-21 01:36 от ispancheto.
Re: Борба с дървесен червей/дървояд
21-04-2010 - 08:47:40
това с креозота го дъвкахме преди - толкова е вреден, че май е забранен
Re: Борба с дървесен червей/дървояд
21-04-2010 - 09:30:56
avatar
Гореописаните технологии от испанчето са приложими само за външно ползване и с много "на ум". Креозота не е забранен, но си има предназначение и начин за употреба. Няма никакъв смисъл (нито технологичен , нито икономически) да се търси друга технология от вече установената за подобни случаи.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Борба с дървесен червей/дървояд
22-04-2010 - 02:34:17
Ей една седмица ме нямаше и дървояди нападнаха форума*smiley_ahh*

На село къщята са по над 100 години ама дървенията е като джелязо, е гледам има дупчици от дървояди ама какво още толкова ще изкарат. Вани, автоклави, не мислите ли че нещо залитате в крайности, а?
Завчера се върнах от една едноседмична "проверка" из строителните площадки на маите. Добре са се справили ората, май трябва да разкажа за строителните им технологии, може да са от интерес, нали времето е най-добрия съдник.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход