Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кинетични ключове за осветление

Публикувано от biflox 
Кинетични ключове за осветление
11-09-2018 - 11:45:35
Привет,

Някои от вас тествал ли е кинетичните ключове за осветление. В сайта им виждам, че са лесни за монтаж. [www.kinetic.bg]
Свързваш контролера към мрежата и ключа можеш да го поставиш където си пожелаеш.
На по-късен етап може и да го местиш, ако смениш мебелите. Ще ми спестят къртенето, разправията и мръсотията. Най-вече опъване на кабели и още ред главоболия. Някой? *pardon*
Re: Кинетични ключове за осветление
12-09-2018 - 09:23:39
Quote
biflox
Привет,

Някои от вас тествал ли е кинетичните ключове за осветление. В сайта им виждам, че са лесни за монтаж. [www.kinetic.bg]
Свързваш контролера към мрежата и ключа можеш да го поставиш където си пожелаеш.
На по-късен етап може и да го местиш, ако смениш мебелите. Ще ми спестят къртенето, разправията и мръсотията. Най-вече опъване на кабели и още ред главоболия. Някой? *pardon*

Регистрираш се вчера, и почваш с рекламите.

Може би като специалист в тази област, съм запознат с тази технология преди вас.
Цената, на която могат да се купят далеч надхвърля бюджета на средностатистическия български клиент.
Пък и на Запад не съм ги виждал много, що ли?

Успех с продажбите.
Re: Кинетични ключове за осветление
30-12-2018 - 02:52:43
Ключовете са супер. Моите ги закупих от тук [smartarena.bg] (ако не трябва да има линк, моля модератор да го изтрие)
Сложих си и в двете спални на една ръка разстояние по един такъв. Взех и като подарък за наще за дългия им коридор - стана като девиаторен ключ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход