Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти

Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна

Публикувано от rali+ 
Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
14-02-2018 - 12:24:16
Здравейте,

Моля за препоръки на строителни фирми, занимаващи се с еднофамилни къщи в района на град Варна. Който има опит в изграждането на подобни обекти, моля да сподели мнение за коректни и качествено работещи фирми. Към момента са ми препоръчали фирма Мони Естейт, която има няколко къщи в село Орешак.

Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2018-02-14 12:25 от rali+.
Re: Препоръки строителна фирма за еднофамилна къща гр. Варна
14-02-2018 - 19:30:59
*write**huh**book*

Чест и почитание
16-04-2018 - 16:28:13
Здравейте,
Ако все още не сте си намерили фирма ще Ви предложа "Еврострой Стойчев" ЕООД. Фирмата е коректна и доста добре работи. В момента строят няколко къщи едната, от която е Сглобяема къща. Може да им се обадите на тел. 0887 33 78 98. Лично ще се срещнат с вас, ще ви направят и оглед, за които не се заплаща. Работят в срок и няма да ви подведат, защото се сключва договор и стриктно се спазва. Дано съм била полезна :)
19-04-2018 - 20:09:01
Кажете точно какво искате - може и да стане вашата работа...

Чест и почитание
04-10-2018 - 13:12:14
Здравейте, и от мен.
До два месеца трябва да съм получил разрешение за строеж. Обекта е във Варна. Къща на два етажа без изба.
Моля, за препоръки на съвестни фирми или бригади

Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2018-10-04 13:13 от stan_83.
05-10-2018 - 08:54:41
Стройте още малко с "бригади" и на стопански начин. Скоро ще влезе изискването за строеж само с лицензирана фирма.
"Съвестна" фирма е тази, която има всички необходими неща за извършване на строителни дейности, плаща застраховки, има квалифициран персонал, плаща си данъците и осигуровките.
Всичко останало е измамническа измет, която не плаща нищо, и срива цените в строителството.
Затова "съвестните фирми" биха ви искали примерно 50000 лв., а "сивата" фирма би ви искала 35000.
11-10-2018 - 19:50:04
*rose**bow**ok*

Чест и почитание
17-12-2018 - 04:47:51
Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information! http://anthaison.vn/sp/may-dua-vong-tu-dong-ts/
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход