Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изолация

Публикувано от Dominator_X 
Изолация
02-02-2018 - 14:50:44
Здравейте,

Моля за мнения от разбиращи, по възможност хора занимаващи се с изолация, относно мнението на следните материали за изолация.

За пръв път ги чувам и някак си не съм сигурен в качеството им. За популярните Церезит, Баумит знам, но за BETEK?

Марка която е турска по Немски лиценз? Както и за марката ЕПС FAWORİ EPS
Ето ги материалите

BETEK THERMAL INSULATION ADHESIVE Лепило за Топлоизолационни Плочи
BETEK THERMAL INSULATION PLASTER Лепило за Шпакловане на Топлоизолационни Плочи
PREMIUM FAWORI FIBERGLASS MESH - Алкално Устойчива Стъклофибърна Мрежа 160 гр./м2
PREMIUM FAWORI FIBERGLASS MESH - Алкално Устойчива Стъклофибърна Мрежа 160 гр./м2 FAWORI PVC CORNER PROFILE WITH MESH - Пластмасов PVC Ъглов Профил с Мрежа
BETEK-TECT PRIMER - Грунд за Мазилки 25кг
BETEK COATING WITH SILICONE25кг

Моля за мнения.

И като цяло някой да препоръча наистина Свястна фирма, че като гледам малкото са такива, или не ти обръщат внимание, или не те отразяват.

Какво мислите за ТермоКинг, СтройПроект. Досега само от ТермоКинг ми дадоха оферта, а СтройПроект се правят на велики и 6 месеца чакам за офертна!?!?!?

За гр. Пловдив става въпрос.

Благодаря!
Re: Изолация
03-02-2018 - 16:02:06
Здравей, мога да помогна с оферта.
Почнах с хидроизолация а то е за топлоизолация и за това съм се редактирал.

Зависи с какъв бюджет разполагате, за изолация на квадрат само материалите могат да започнат от 15лв. и да стигнат до 40лв за м2 а може и повече зависи от мн. работи.

Няма да сгрешите ако се доверите на Баумит и не експериментирате с марки,които не познавате,аз поне бих постъпил така.
Баумит са се доказали на пазара с доста години стаж.
Мога да ви препоръчам и нещата на Mapei доста сгради вече им се доверяват, имат много продукти.

поздрави от екипа на
[angel-stroi.com]
Имейл адрес:angeliy@abv.bg



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2018-02-03 16:19 от АНГЕЛ.
Re: Изолация
13-02-2018 - 12:19:54
Препоръчвам Ви да разгледате [stroej.eu] - в него има много статии за всичко, което е свързано с ремонта и обзавеждането на едно жилище. Сигурен съм, че ще намерите точно това, което търсите. Мисля, че може да пишете и на собствениците, за да качат още информация.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход