Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща в село

Публикувано от NikolaGaydov 
Къща в село
28-05-2017 - 08:23:19
Здравейте, решил съм да закупя парцел в регулация в село Поповица, област Пловдив. Искам да построя къща приблизително 110кв/м от който 2 спални по 10-15кв/м, 2 бани по 5,кв/м 1 баня 10кв/м и искам хола трапезарията и кухнята да са преходни и останалата плщ да е за тях и къщата да е на един етаж.. Въпроса ми е: След закупуването на парцела какво трябва да направя преди да намеря фирма или да намеря фирма която да ми изготви всички документи и да построй обекта? Каква е и цената на квадрат от фирмата за груб строеж и до ключ горе долу? Каква е цената на къщата до груб строеж с основата и покрива + окабеляване и да се прекара ток вода.. Благодаря!
Re: Къща в село
31-05-2017 - 10:53:03
Quote
NikolaGaydov
Здравейте, решил съм да закупя парцел в регулация в село Поповица, област Пловдив. Искам да построя къща приблизително 110кв/м от който 2 спални по 10-15кв/м, 2 бани по 5,кв/м 1 баня 10кв/м и искам хола трапезарията и кухнята да са преходни и останалата плщ да е за тях и къщата да е на един етаж.. Въпроса ми е: След закупуването на парцела какво трябва да направя преди да намеря фирма или да намеря фирма която да ми изготви всички документи и да построй обекта? Каква е и цената на квадрат от фирмата за груб строеж и до ключ горе долу? Каква е цената на къщата до груб строеж с основата и покрива + окабеляване и да се прекара ток вода.. Благодаря!

Предвиди си около 1000 лв./м2 до ключ. Качествено и с хубави материали.
Re: Къща в село
02-06-2017 - 13:13:58
Преди да закупите парцела е добре да се провери какво може да се построи на него. Отивате за тази цел при местния архитект и той ще ви разкаже всичко дори може да използвате момента за да ви издаде скица с виза с която може да стартирате техническото проектиране. След като ви направят проектите изпращате количествените сметки на мен и още 10-тина колеги строители за да ти дадем цена. Това е
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход