Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
23-03-2017 - 23:16:52
Ремонт на покрив или чисто нов покрив, това е въпросът.
Покривът на стара къща не е ремотгиран поне през последните 35-40 години /по спомени на очевидци/, а е възможно и да не е ремонтиран откакто къщата е построена /построена е в края на 40-те години/. При тези обстоятелства като че ли е най-добре да се направи чисто нов покрив, но..... не съм наясно дали не са необходими пресалено много документи /разрешителни, проекти, ..... и знам ли още какво/. А мразя да вися при разни чиновници на които аз им плащам заплатата с моите данъци, а те си мислят че са началници на всички които влязат в кабинета им.
Та въпросът ми към вещите в този бранш е какво трябва да подготвя като документи за нов прокрив - необходимия минимум?
Прочетох другите теми, свързани с покриви, но тази страна на въпроса не ми стана ясно.
Предварително благодаря!
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
24-03-2017 - 18:38:39
avatar
уведомете общината за предстоящия цялостен ремонт,ако няма да правите различни неща става без разрешително и проект

Чест и почитание
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
24-03-2017 - 21:57:14
Ако не променяте конструкцията и билото остава на същата височина не ви трябват никакви институции, бутайте и правете нов покрив смело, правили сме мн. такива покриви без разрешение и никои не е писнал
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
26-03-2017 - 14:33:22
Quote
АНГЕЛ
Ако не променяте конструкцията и билото остава на същата височина не ви трябват никакви институции, бутайте и правете нов покрив смело, правили сме мн. такива покриви без разрешение и никои не е писнал

А мога ли да намеря някакъв телефон за връзка или сайт, за уговаряне на оглед и оферта за премахване на стария и поставяне на нов покрив?
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
27-03-2017 - 05:25:16
кое населено място
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
27-03-2017 - 23:09:14
Quote
nradev
кое населено място
София
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
01-04-2017 - 13:48:57
познавам един майстор.търсиш ли още
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
03-04-2017 - 12:44:48
Quote
nradev
познавам един майстор.търсиш ли още

Да, още не съм започнал ремонта.
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
04-04-2017 - 02:02:44
Бате Пешо имаш ЛС
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
04-04-2017 - 09:46:27
Бате пешо намери ли човека. ако имаш проблеми пиши ми ЛС.аз го ползвах 2 пъти и съм много доволен
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход