Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на покрив или чисто нов покрив.

Публикувано от Бай Пешо1 
Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
23-03-2017 - 23:16:52
Ремонт на покрив или чисто нов покрив, това е въпросът.
Покривът на стара къща не е ремотгиран поне през последните 35-40 години /по спомени на очевидци/, а е възможно и да не е ремонтиран откакто къщата е построена /построена е в края на 40-те години/. При тези обстоятелства като че ли е най-добре да се направи чисто нов покрив, но..... не съм наясно дали не са необходими пресалено много документи /разрешителни, проекти, ..... и знам ли още какво/. А мразя да вися при разни чиновници на които аз им плащам заплатата с моите данъци, а те си мислят че са началници на всички които влязат в кабинета им.
Та въпросът ми към вещите в този бранш е какво трябва да подготвя като документи за нов прокрив - необходимия минимум?
Прочетох другите теми, свързани с покриви, но тази страна на въпроса не ми стана ясно.
Предварително благодаря!
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
24-03-2017 - 18:38:39
avatar
уведомете общината за предстоящия цялостен ремонт,ако няма да правите различни неща става без разрешително и проект

Чест и почитание
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
24-03-2017 - 21:57:14
Ако не променяте конструкцията и билото остава на същата височина не ви трябват никакви институции, бутайте и правете нов покрив смело, правили сме мн. такива покриви без разрешение и никои не е писнал
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
26-03-2017 - 14:33:22
Quote
АНГЕЛ
Ако не променяте конструкцията и билото остава на същата височина не ви трябват никакви институции, бутайте и правете нов покрив смело, правили сме мн. такива покриви без разрешение и никои не е писнал

А мога ли да намеря някакъв телефон за връзка или сайт, за уговаряне на оглед и оферта за премахване на стария и поставяне на нов покрив?
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
27-03-2017 - 05:25:16
кое населено място
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
27-03-2017 - 23:09:14
Quote
nradev
кое населено място
София
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
01-04-2017 - 13:48:57
познавам един майстор.търсиш ли още
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
03-04-2017 - 12:44:48
Quote
nradev
познавам един майстор.търсиш ли още

Да, още не съм започнал ремонта.
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
04-04-2017 - 02:02:44
Бате Пешо имаш ЛС
Re: Ремонт на покрив или чисто нов покрив.
04-04-2017 - 09:46:27
Бате пешо намери ли човека. ако имаш проблеми пиши ми ЛС.аз го ползвах 2 пъти и съм много доволен
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход