Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръка за фирма

Публикувано от gabonexxx 
Препоръка за фирма
15-10-2016 - 23:43:46
Здравейте,
ако може да ми препоръчате фирма за направата на подпокривно пространство (таван) с гредоред и изолация. Благодаря ви.
Re: Препоръка за фирма
27-11-2016 - 14:34:36
Фирмата е от София sofiqremont много добри отзиви
Re: Препоръка за фирма
21-03-2017 - 22:08:56
За Плевен препоръчвам Вълковстрой . Доста строителни услуги предлагат, а аз лично съм най-доволен от борсата им за строителни материали.
Re: Препоръка за фирма
08-06-2017 - 11:25:42
Вики-Строй За София ми ги препоръча мой приятел който на скоро са му правили ремонта и останал много доволен от извършените строителни ремонти.
Re: Препоръка за фирма
08-02-2018 - 15:27:11
От майсторите, които избрахме не останахме много доволни. Имахме нужда от къртачни услуги и се доверихме на [www.razbiva-sofia.com] Останахме очаровани - изключителни професионалисти.
Re: Препоръка за фирма
16-04-2018 - 16:32:40
"Еврострой Стойчев" много коректни, стриктни и спазват срокове. След оглед на обекта се сключва и договор тел. 0887 33 78 98 Стойчев
Re: Препоръка за фирма
16-04-2018 - 19:57:26
Quote
Petq Dimitrova
"Еврострой Стойчев" много коректни, стриктни и спазват срокове. След оглед на обекта се сключва и договор тел. 0887 33 78 98 Стойчев

Драга Петя,
фирма, която е читава, не може да смогне от работа и няма нужда от реклама.
Да рекламирате Стойчев във всички теми е като ТВ реклама-който шаран се хване....

Успех с търсенето на работа.
П.П. В строителния бранш най-добрата реклама и съответно антиреклама е от уста на уста. Бъдете сигурна, че ако Еврострой са толкова коректни и безупречни, ще се скъсат от работа....
Re: Препоръка за фирма
17-04-2018 - 14:08:29
Здравейте,
Аз не рекламирам никой, а самата тема е "Препоръка за фирма" и аз я препоръчвам. И найстина най-добрата реклама е от уста на уста от личен опит знам. А това дали те се скъсват от работа и имат обекти незнам, но са доста коректни и затова я препоръчвам. Който иска нека да звънне, аз не задължавам никой smiling smiley
Re: Препоръка за фирма
19-04-2018 - 08:12:25
Quote
Petq Dimitrova
Здравейте,
Аз не рекламирам никой, а самата тема е "Препоръка за фирма" и аз я препоръчвам. И найстина най-добрата реклама е от уста на уста от личен опит знам. А това дали те се скъсват от работа и имат обекти незнам, но са доста коректни и затова я препоръчвам. Който иска нека да звънне, аз не задължавам никой smiling smiley

Да, ясно е. И се регистрирате преди 3 дни само за да похвалите във всички теми фирма Еврострой......И с женско име, дето 99% от жените си нямат и понятие от строителство, че и да определят кое е направено добре и кое не.

А и аз ям шоколада с опаковката.
Ставате смешни вече.
Re: Препоръка за фирма
19-01-2024 - 12:23:42
Здравейте, т.к. и аз си търся в момента фирма за определини строителни дейности, минавам през всички форуми за да видя актуалните новости.
Няма да споменавам каква фирма ми трябва, в крайна сметка ще намеря и ще преценя, не искам да правя реклама на никой.
Но бях впечатлена от Вашия коментар rosen71, за женското име и дали жените имат понятие от строителство. След като влизате в диалог относно тази фирма, аз ( която съм жена, а не само регистрирана с женско име) смятам че вие също правите реклама.
И мога от свое име на коментирам, че като жена имам доста понятие от строителство.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход