Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мокро петно върху стената на коридора

Публикувано от alana 
Re: Мокро петно върху стената на коридора
04-02-2016 - 10:56:58
Да, знам, че трябва да се обадя преди да почне ремонта, но ми е чудно как ще докажа какво е, като първо трябва да се разбие.
Не вярвам много, че ще ми поемат този разход, но и да дадат някой лев все е нещо. Знаете ли до колко дни ни след сигнала идват на оглед?
Можете ли да ми кажете, ако ми разбият половината колона, в която са тръбите, възможно ли е да се изгради нагоре с някакви плоскости?
Майсторът каза май гирсокартон, или пвц плоскости, не съм сигурна. Спомена и за един ред итонг. Той няма да го рави това, трябва да си търся лесното, затова се чудя.
Re: Мокро петно върху стената на коридора
10-02-2016 - 22:54:08
Здравейтеsmiling smiley Нещата се развиват доста странно при мен. Няколко човека идваха, гледаха, нищо не разбраха и всеки казва, е трябва да се разбият плочките и евентуално да се смени тръбата, но не ми дават никакви гаранции, че в нея е проблемът. Можело да се провира вода и между етажите. Тъй като не ми се разбиваха новите плочки на сляпо, реших да изчакам. Петното не се разширяваше, дори започна да съхне. Към днешна дата мястото е видимо сухо, само дето са останали очертанията на петната и стената е в доста неугледен вид, но е почти суха.
Искам да отбележа, че съхненето започна след като решихме да не ползваме временно апартамента и съответно не се къпем там. Исках нарочно да не ползваме банята, защото изчетох доста неща по въпроса в нета, и видях постове на хора, които имат бани без прозорец като мен. Много от тях се оплакват, че са правили грешката да оставят вратата отворена след къпане, съответно от парата и студената стена на коридора ставал конденс и стените са навлажнявали.
Сега смятам още поне седмица да не живеем там, да видим какво ще стане.Домоуправителят ме уплаши, че може действително да е бил теч от тръбата, но някакви боклучета да са паднали около дупката и течът да е спрял, а било възможно пак да се появи. Възможен ли е такъв вариант? Чак пък падналите боклучета около тръбата да запушат теч...Тръбите са съвсем сухи на пипане, таванът откъм банята също е сух.
Не мога да си обясня с нищо тези петна, как така се появиха, а сега съхнат....
Re: Мокро петно върху стената на коридора
10-02-2016 - 23:01:36
И аз не мога да си обясня от къде идват тези петна

[www.ldl-remonti.com]
Re: Мокро петно върху стената на коридора
11-02-2016 - 07:54:36
avatar
Става да се изгради куфар с цимент фазер - не излиза по скъпо от итонга,а си е като сухо строителство

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход