Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Канор врати/мебели

Публикувано от vankata82 
Канор врати/мебели
21-12-2015 - 13:55:55
Здравейте на всички,

Искам да споделя опита си с фирма Канор (Цариградско шосе). Днес дойдоха да ми поставят врати. При полагането на касите, две парчета от мазилаката с все газобетона излетяха и ги попитах какво правят в подобни случаи, отговорят беше, че „винаги има риск, това да се случи“. Аз се съгласих и попитах, след като се знае за този риск, какво правят те – стената е шпаклована, финна замаска, грунд и боя и те ми я съсипват и ми казват, аз да се оправям. После предложиха алтернатива – не 50лв, а 70лв да ми е поставянето на врата и те щели да го поптавят!!! Това беше съчинено на прима виста от едрото момче, което дойде да вземе и размерите съвсем в началото. Та ако искам, да ида да им платя в магазина и те ще го поправят… След кратък спор, споделих, че това не е коректно поведение от тяхна страна и познайте какво. Господинът нареди на майсторчетата, да си съберат инструментите и още преди да е изсъхнала пяната на поставените две врата си взеха всичко, нарочно не поставиха една врата, която беше готова за поставяне и една отказаха да поставят, при положение, че точно преди спора бяхме стигнали до решение на проблема при таза врата. Грозната картинка и демонстрация на арогантност и его не спря до тук. Последваха коментари от сорта – да съм се бил оплакал на арменския поп (без дори да съм споменал, че имам намерения да се оплаквам), не можели да се разправят с такива като мен и им било писнало вече… след Нова година щели да видят кога ще дойдат...
На същия господин му казах, че ме поставя в изключително неприятна ситуация и така Коледа не мога да карам, вдигна рамене, казах му ще става въпрос за его тук и отговорът беше: „Точно така!!!“
Та внимателно избирайте къде пазаруване и на колко голямо его ще попаднете, защото аз ще карам Коледа и НГ с найлони вместо врати...
Re: Канор врати/мебели
22-12-2015 - 07:50:04
Quote
vankata82
Здравейте на всички,

Искам да споделя опита си с фирма Канор (Цариградско шосе). Днес дойдоха да ми поставят врати. При полагането на касите, две парчета от мазилаката с все газобетона излетяха и ги попитах какво правят в подобни случаи, отговорят беше, че „винаги има риск, това да се случи“. Аз се съгласих и попитах, след като се знае за този риск, какво правят те – стената е шпаклована, финна замаска, грунд и боя и те ми я съсипват и ми казват, аз да се оправям. После предложиха алтернатива – не 50лв, а 70лв да ми е поставянето на врата и те щели да го поптавят!!! Това беше съчинено на прима виста от едрото момче, което дойде да вземе и размерите съвсем в началото. Та ако искам, да ида да им платя в магазина и те ще го поправят… След кратък спор, споделих, че това не е коректно поведение от тяхна страна и познайте какво. Господинът нареди на майсторчетата, да си съберат инструментите и още преди да е изсъхнала пяната на поставените две врата си взеха всичко, нарочно не поставиха една врата, която беше готова за поставяне и една отказаха да поставят, при положение, че точно преди спора бяхме стигнали до решение на проблема при таза врата. Грозната картинка и демонстрация на арогантност и его не спря до тук. Последваха коментари от сорта – да съм се бил оплакал на арменския поп (без дори да съм споменал, че имам намерения да се оплаквам), не можели да се разправят с такива като мен и им било писнало вече… след Нова година щели да видят кога ще дойдат...
На същия господин му казах, че ме поставя в изключително неприятна ситуация и така Коледа не мога да карам, вдигна рамене, казах му ще става въпрос за его тук и отговорът беше: „Точно така!!!“
Та внимателно избирайте къде пазаруване и на колко голямо его ще попаднете, защото аз ще карам Коледа и НГ с найлони вместо врати...

Ми не се чуди. Има т.нар. КОМИСИЯ ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ. Отиваш там, пишеш жалба, и много бързо ще си свършат работата.
И аз съм имал подобни проблеми с дограмаджии, и както бяха много отворени, изведнъж станаха много любезни и отзивчиви.
Re: Канор врати/мебели
22-12-2015 - 10:46:37
Днес ако не се разберем ще пусна жалба в комисията... Вчера егото им беше прекалено голямо, за да дойдат и да си довършат работата! Между другото стояха 10-15мин пред блока и пушеха цигари, не знам гузни ли бяха или просто искаха да се докажат, че са над всички?!
Re: Канор врати/мебели
02-01-2016 - 02:11:39
avatar
Всякакви келеши има. Пишете в интернет и по форими те за тях. Има сайт " Излъган" . Има и във фейса страници за излъгани хора.

Казвайте, за да не се пати повече от тях. А да кажа, че аз работя само с фирма " Треска" от 10 години. И са супер точни.
Re: Канор врати/мебели
05-02-2016 - 13:45:14
Препоръчвам вратите от фирма Porta Doors - интериорни врати ... Каталога е огромен, доставките са бавни (5-6 седмици) но вратите се изработват за вапите отвори и по ваш дизайн. Ако ще помещавате този апартамент дълги години си заслужава да се инвестира в по-качествени врати.
Re: Канор врати/мебели
11-02-2016 - 21:41:33
Винаги трябва да се внимава. Аз затова винаги проучвам предварително фирмите преди да съм поръчала, каквото и да било. Когато си сменях гаражната врата, се доверих на [www.secdoor-bg.com] . Момчетата свършиха работата перфектно и бяха много любезни. Проблемът в повечето фирми е,че наемат хора без да изискват почти нищо от тях и затова стават такива неща.
Re: Канор врати/мебели
28-02-2016 - 21:22:33
Елена, и аз съм чувала от съседката,че са много точни хора и предлагат качествени продукти. Трябва да имаме винаги едно на ум, когато си поръчваме стоки онлайн,а и не само онлайн. Винаги има вероятност да ни подведат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход