Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Подняна на стра гредоред

Публикувано от VaskoVASILEV 
Подняна на стра гредоред
06-12-2015 - 20:14:46
Здравейте,

Имам нужда от помощ и съвет. Съжалявам, ако темата вече е обсъждана, но не успях да намеря таква дискусуя.

Най-вероятно (с 80-90% сигурност) ще се наложи да сменя гредореда на стара къща в близост до гр. Пловдив. Търся не само добри майстори, които да изпълнят смяната професионално, но и хубав дървен материал. Под хубав разбивам: колиброван на подходяща влажност (12-14%) и да е бял бор или смърч, или друг подходящ за тази цел.

Бийте ли могли да помогнете в тази насока?

Предварително Ви благодаря!

Поздрави,
Васил
Re: Подняна на стра гредоред
07-12-2015 - 07:43:34
Васко, в БГ истински сух дървен материал няма, или ако има е страшно скъп.
Ако наистина държиш на това, купи си отнякъде материал, изсуши го под навес за 2 години, после го дай да ти го набичат, и готово smiling smiley
Иначе ако питаш търговеца, няма кой да ти каже, че не е сух.
Re: Подняна на стра гредоред
07-12-2015 - 09:41:27
Здравейте,

Благодаря Ви бързия отговор! Оценявам го!

Мисля, че мога да намеря вносен такъв. Да, вярно, по-скъп е, но качеството си има цена. Другият вариант е да го направя с метални греди.

А дали имате идея за сериозни майстори (фирма/бригада), които биха могли да извършат подмяната?

Благодарско,
Васко
Re: Подняна на стра гредоред
09-12-2015 - 07:41:59
Quote
VaskoVASILEV
Здравейте,

Благодаря Ви бързия отговор! Оценявам го!

Мисля, че мога да намеря вносен такъв. Да, вярно, по-скъп е, но качеството си има цена. Другият вариант е да го направя с метални греди.

А дали имате идея за сериозни майстори (фирма/бригада), които биха могли да извършат подмяната?

Благодарско,
Васко

Ами най-близки имам в Сливен
Re: Подняна на стра гредоред
10-12-2015 - 09:14:05
Ами най-близки имам в Сливен[/quote]

Здравейте,

Сливен, Сливен - кой ти го дава. Моля Ви, пратете ми техни координати. Всичко в въпрос на оферта и договорка.

Благодаря!
Васил
Re: Подняна на стра гредоред
11-12-2015 - 07:38:21
Дайте малко подробности-покрива ще се прави ли целият, и т.н. като обем работа, за да се прецени заслужава ли си разходката.
Re: Подняна на стра гредоред
11-12-2015 - 14:00:47
Quote
rosen71
Дайте малко подробности-покрива ще се прави ли целият, и т.н. като обем работа, за да се прецени заслужава ли си разходката.

Не, покривът няма да се пипа. Става дума за подмяна на гредоред между етажите - в случая сутерен и етаж. Квадратурата е 40 кв/м. Говорим за премахване на старо дюшеме, изчистване от сгурията (или каквото е там), подмяна на гредореда с нов и т.н.

Васко
Re: Подняна на стра гредоред
12-12-2015 - 08:53:20
Quote
VaskoVASILEV
Quote
rosen71
Дайте малко подробности-покрива ще се прави ли целият, и т.н. като обем работа, за да се прецени заслужава ли си разходката.

Не, покривът няма да се пипа. Става дума за подмяна на гредоред между етажите - в случая сутерен и етаж. Квадратурата е 40 кв/м. Говорим за премахване на старо дюшеме, изчистване от сгурията (или каквото е там), подмяна на гредореда с нов и т.н.

Васко
Васко, без да се засягаш, такова нещо не се наемаме да правим.
Re: Подняна на стра гредоред
12-12-2015 - 16:59:20
Здравейте!

Благодаря за искренността. Да се засягам? Ни най-малко... Просто продължавам да търся...

Само ми е интересно защо не се наемате?

Трудоемко?
Не достатъчно работа?
Много работа за не много пари?
Или?

Просто се чудя...

Васко
Re: Подняна на стра гредоред
13-12-2015 - 09:40:46
Quote
VaskoVASILEV
Здравейте!

Благодаря за искренността. Да се засягам? Ни най-малко... Просто продължавам да търся...

Само ми е интересно защо не се наемате?


Недостатъчно работа (като обем)
Много работа за малко пари.


Все пак ще питам дали в р, който може да свърши работа
Трудоемко?
Не достатъчно работа?
Много работа за не много пари?
Или?

Просто се чудя...

Васко
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход