Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся мнение и препоръка за фирма за монтаж на битумни керемиди

Публикувано от h.hristov 
Търся мнение и препоръка за фирма за монтаж на битумни керемиди
18-05-2015 - 19:16:23
Здравеите това лято съм решил да правя ремонт на покрива на къщата на село понеже от много години не е барано нищо по покрива и от многото дъждове взе да капе вода та реших да направя ремонт и да поставя битумни керемиди. Естествено тръгнах сам да правя ремонта ама нещо не ми се получава работата grinning smiley за това се растърсих в интернет за информация и фирми и най ми грабна окото този сайт [remont-na-pokrivi.org] пише че правят монтаж на битумни керемиди ама ми се ще първо да проуча и да попитам хора за мнение и фирми ? Някой ползвал ли е техните услуги? И ако може да ми препоръчате някоя друга фирма. Става въпрос за околностите на софия.
Re: Търся мнение и препоръка за фирма за монтаж на битумни керемиди
22-05-2015 - 10:38:35
здравейте,с цъкане из форумите и питане за едно и също няма как да стане.
Тук има доста компетентни майстори и предприемачи,които могат да ви свършат работа.
Но за целта е нужна малко по подробна информация, в какво състояние е покрива,ако е само на стари дъски,няма как да стане,защото между дъските има фуги,незнам при вас дали е така,но при повечето стари покриви е така.
Колко квадрата имате за покриване,комините задължително се обшиват на ново и др. и др.

поздрави от екипа на
[angel-stroi.com]
Имейл адрес:angeliy@abv.bg
Re: Търся мнение и препоръка за фирма за монтаж на битумни керемиди
01-10-2015 - 17:29:06
Виж тук http://valforce.eu/remont-pokrivi/bitumni-keremidi/ - директно звъни и като се направи безплатен оглед и ти дадат цена си решаваш дали те устройва.
Re: Търся мнение и препоръка за фирма за монтаж на битумни керемиди
01-10-2015 - 20:15:12
Quote
h.hristov
Здравеите това лято съм решил да правя ремонт на покрива на къщата на село понеже от много години не е барано нищо по покрива и от многото дъждове взе да капе вода та реших да направя ремонт и да поставя битумни керемиди. Естествено тръгнах сам да правя ремонта ама нещо не ми се получава работата grinning smiley за това се растърсих в интернет за информация и фирми и най ми грабна окото този сайт [remont-na-pokrivi.org] пише че правят монтаж на битумни керемиди ама ми се ще първо да проуча и да попитам хора за мнение и фирми ? Някой ползвал ли е техните услуги? И ако може да ми препоръчате някоя друга фирма. Става въпрос за околностите на софия.

Абе човек, ти ако не можеш да сложиш битумните керемиди, как караш кола тогава? То екъде къде по-сложно.
Аз също преди никога не бях слагал, и с малко мислене и четене на упътването върху найлона и ги сложих все едно цял живот това съм правил
Re: Търся мнение и препоръка за фирма за монтаж на битумни керемиди
04-10-2015 - 11:39:24
avatar
добре е че ви има домашни майстори.....иначе от глад ще измрем....

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход