Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся фирма за ремонт на апртамент

Публикувано от solarbg 
Търся фирма за ремонт на апртамент
10-03-2015 - 09:43:06
Здравейте, предстои ми ремонт на банята и кухнята и си търся фирма която да поеме целия ремонт. Не ми се търси отделни майстори. От Димитровград съм и не знам дали има такава фирма, която извършва цялостен ремонт. Също търся и фирма ако може същата да направи и 3д визуализация. Надявам се да има подобна фирма в Димитровград или Хасково поне.
Re: Търся фирма за ремонт на апртамент
16-03-2015 - 13:37:49
avatar
Здравейте. Намерили сте екип?
Ние сме фирма РемСтрой. При нас майстори от Украйна, Росия. Фирма прави всички видове ремонти под ключ.
Ако искате, ние сме можем да направим цялостен ремонт за Вас. Правим и наливен под с 3D визуализация. Ако трябва можем да направим 3D визуализация за Вашата стена.
Ние ще се радваме да работим за вас. При нас високо качеството на коректни цени.
___________________
Телефон: 0988 377582
skype: remstroy.bg
Поздрави, Александр Копийка.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2015-03-16 15:12 от РемСтрой.
Re: Търся фирма за ремонт на апртамент
20-03-2015 - 16:59:43
Колега РемСреой, виждам,че е редактирано два пъти,но му трябва да се редактира още един път.
Re: Търся фирма за ремонт на апртамент
21-03-2015 - 18:11:23
Тук ще ти кажат повече софийски фирми
Re: Търся фирма за ремонт на апртамент
05-05-2015 - 14:09:03
Предлагаме ви пълен комплект от услуги с които можете да се запознаете на нашия сайт [ivesto-bg.com] Ако услугите и цените ви удовлетворяват , можем да извършим оглед на място и да изготвим конкретна оферта за вас.тел.0878 911 042
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход