Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ремонт на покрив в сливен

Публикувано от saivan 
ремонт на покрив в сливен
01-02-2015 - 22:03:41
Здравейте

Имам стара къща в сливен на която покрива трябва да се смени.
Можете ли да ми посочите фирма или бригада която работи в района качествено.

Поздрави

Иван
Re: ремонт на покрив в сливен
02-02-2015 - 20:37:41
Здравейте, можем да помогнем с ремонтирането,но за целта е нужно повече информация.

поздрави от екипа на
[angel-stroi.com]
Имейл адрес:angeliy@abv.bg
Re: ремонт на покрив в сливен
03-02-2015 - 14:48:48
Здравейте,аз също имам стара едноетажна къща на която искам изцяло да подновя покрива и да заменя керемидите с плоскости,ще го правя сам тъй като по професия съм строителен монтажник.Въпросът ми към знаещите е такъв:Ако подам само молба за ремонтна покрив без да минавам цялата бюрократщина като за нов строеж както е по закон,тъй като нямам пари,дори не съм сабрал цялата сума за ремонта-при таова положение ако комшиите ми ме накиснат или от общината ме надушат какво мога да отнеса?И още един въпрос:ако ми дойдат на вратата имам ли право да не ги пусна в дома си без прокурорска заповед???Предварително благодаря за отговора!
Re: ремонт на покрив в сливен
03-02-2015 - 15:22:24
Ако няма изменение по самата конструкция на покрива не ви трябва разрешение от никой дори и от общината.
Но все пак предупредете комшията.
winking smiley

поздрави от екипа на
[angel-stroi.com]
Имейл адрес:angeliy@abv.bg
Re: ремонт на покрив в сливен
03-02-2015 - 15:41:23
avatar
Ако само ще подменяте ,без да правите нищо по конструкцията освен подмяна на прогнило - почвайте - не се притеснявайте - не трябва разрешение...
и за да не ви накиснат комшиите - спазвайте да не вдигате шум по обед -...

Чест и почитание
Re: ремонт на покрив в сливен
03-02-2015 - 15:53:13
Изцяло искам да си подменя всички греди с нови и мисля че това ще е трън в очите на някой.....Изменение в конструкцията няма да правя но естествено ще си повдигна таванското помещение буквално с една педя! winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2015-02-03 15:55 от Didaki.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход