Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ за камина с вентилатор

Публикувано от vedz 
Помощ за камина с вентилатор
15-01-2015 - 00:10:12
Здравейте! Искам да ви помоля за съвет относно това което мисля да направя за да използвам топлия въздух до димоотвода. Мисля да пробвам да го отведа и в другата спалня но не знам дали ще има смисъл, ще стига ли до там топъл въздух...разстоянието е около 4 метра. На снимката озаглавена вариант 2 съм оставил отвор с идеята да вкарва в помещението където е камината директно през решетката , като в стаята със синята стена (голямата спалня) има тетка долу ниско от която да излиза топлия въздух и от нея да продължи въздуховода към другата спалня. Вентилаторите които гледах до момента са ето тези:[mmotors.eu], [mmotors.eu] ... Itemid=105. Първият е с алуминиева перка и е 205 кубика ( мисля, че ще изсмуква топлината от помещението с камината), вторият е по слаб , но е с пластмасова перка (стъклонапълнен полиамид и издържа на температура до 150 градуса: така казаха от магазина). Всякакви съвети и коментари са добре дошли.Камината е ПРИТИ О. Благодаря ви предварително! Ето и снимките:[prikachi.com] , [prikachi.com] , [prikachi.com]




Така изглежда камината:[prikachi.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход