Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

конвектори

Публикувано от mehudi 
конвектори
26-10-2014 - 17:41:42
здравейте,

в момента правим проект за къща в планината (срещу владая). препоръчват ми конвектори. може ли да ме посъветвате откъде да видя, цени, вносители. другият въпрос - има ли смисъл от конвектор в спалнята или шуми много ?

предварително благодаря

и честит имен ден на празнуващите днес
Re: конвектори
18-12-2014 - 12:04:18
avatar
Не знам фирма, но знам, че със сигурност не шуми и е много удобно отопление.
Re: конвектори
23-12-2014 - 00:13:26
И аз съм намислила да си купя конвектор. Тих е и не изсушава толкова въздуха. Мен малко бюджета си ме стяга, за това изборът ми е малко по-труден. *pardon* Иначе от този сайт ги разглеждам [www.gaudi-ds.com], чувала съм че ADAX са добри.
Re: конвектори
24-12-2014 - 09:26:30
Аз съм с адакс, но са купувани преди доста години. Незнам тези който ги предлагат сега колко са добри, но с тези са много икономични.
Re: конвектори
24-12-2014 - 10:31:18
Quote
nMarketbg
Аз съм с адакс, но са купувани преди доста години. Незнам тези който ги предлагат сега колко са добри, но с тези са много икономични.
С годините фирмата се е доказала на пазара, сега може човек да проявява доверие към не. не, че не се случва да попаднеш на дефектен уред.
Re: конвектори
26-12-2014 - 11:40:01
Много от любимите ми марки за техника от който преди съм бил доволен и уредите са издържали много повече от посочената гаранция вече не произвеждат толкова качествени продукти. Дори и в магазините ми казват, че живата им е г/д колкото гаранцията и после трябва да си купя нов. Та от тази гледна тока ми беше коментара.
Re: конвектори
28-12-2014 - 15:51:13
Тъкмо днес си купих ADAX Economic VP 1125 KT 2500W. Понежне съм на квартира (стая) мисля, че ще ми свърши добра работа. Аз си оставам на мнението, че фирмите с гореми имена си са заслужили по-висока цена и си държат качеството на продуктите. За тора: телефонът и таблета ми са Samsung , а компютера Lenovo. Всеки си има право на лично мнение. *pardon*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход