Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на къща

Публикувано от Geto 
Ремонт на къща
18-09-2014 - 11:58:52
Малко в обратен ред. Приключих с новото - подхващам старото.

Имам нужда от съвет. Къщата е на 50 и няколко години, с надстроен 2-ри етаж. Първият етаж е на гредоред и струва ми се има изгнили греди, защото на места пода подава. Искам да оправя проблема като излея бетонна плоча. Как трябва да стане това?
Благодаря предварително.

С поздрав,
*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Ремонт на къща
17-10-2014 - 16:31:11
За укрепване на стари сгради е подходящ торкрет бетона.
Re: Ремонт на къща
15-01-2015 - 18:45:47
Разваляш покрива и целият втори етаж.Бетонната плоча да легне върху стом.бет.греди по дългата страна и стом.бет.пояси по късата.Изливат се едновременно с плочата.Ако имаш нужда от помощ обади се.0886085134.
Re: Ремонт на къща
19-01-2015 - 21:28:33
Zdr,molq vi za saveti ako nqkoi moje da mi pomogne shte sam mn priznatelna.
kupuvam apartament v stolicata nad koito po notarialen akt prenadleji tavansko pomeshtenie koeto iskam da remontiram i usvoq kam apartament (neshto kato mezonet).v notarialniq akt pishe che imam pravo na stroej.ta vaprosa mi kam vas e dali nqkoi znae kak stoqt neshatat sas stroeja i dolko grubo shte mi struva izdiganeto na stenite.tavana e 27 kv metra
Re: Ремонт на къща
21-01-2015 - 19:02:53
Quote
Plamena_pd
Zdr,molq vi za saveti ako nqkoi moje da mi pomogne shte sam mn priznatelna.
kupuvam apartament v stolicata nad koito po notarialen akt prenadleji tavansko pomeshtenie koeto iskam da remontiram i usvoq kam apartament (neshto kato mezonet).v notarialniq akt pishe che imam pravo na stroej.ta vaprosa mi kam vas e dali nqkoi znae kak stoqt neshatat sas stroeja i dolko grubo shte mi struva izdiganeto na stenite.tavana e 27 kv metra


Прекалено мноо неизвестни има. Пишете на кирилица

[www.radistroi.com]
+359 899 838 240
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход