Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....

Публикувано от gogol 
БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....
09-06-2014 - 19:02:27
avatar
Привет на всички съфорумци!!!Не сме се чували от отдавна,но имах да решавам много неща в личен план и ето ме на.....Новото при мен е ,че започнах в нова фирма,вече правя басейни и разни там пинизи,като не съм се отказал и от покривите и въобще от всичко нуждаещо се от изолация.Ще се радвам да обменяме опит и да помогнете с някой обект изначално,ако чуете...Аз обещавам почерпка и сносна работа откъм изпълнение.Цените са на добро ниво - качеството също!
Ще се радвам и да донауча някои неща около басейните,тръбни разводки и т.н......Знаете ,че за всичко има пръв път - този път реших и аз да рискувам и да докажа какво мога....Ще се радвам на отзовалите се.....
И питайте.....нищо не е приключило при мен- засилих се и сега смятам да карам все напред....
Благодаря и лека и спорна на всички....

Чест и почитание
Re: БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....
09-06-2014 - 19:05:38
Поздравления за новото поприще.Желая ти УСПЕХ.
Мисля,че това е верния път а именно към по-луксозните услуги.
Re: БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....
09-06-2014 - 23:06:36
avatar
Успех.
Имай предвид, че строителството никога не е било толкова зле.
Re: БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....
12-06-2014 - 19:29:05
avatar
*bow**rose**drunk*

Чест и почитание
Re: БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....
31-07-2014 - 16:17:38
avatar
Направих първите 3 басейна.....със зор,но станаха идеално! Ако искате нещо да свърша вместо вас на добра цена ще очаквам вашите въпроси

Чест и почитание
Re: БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....
12-09-2014 - 02:20:06
Гогол. поздрави и пожелания за успех в начинанието.
Мисля си дали да не си направя едно джакузи в моя двор? Първоначално гледах за пласмасово корито, но последно май ще се спра на старият бетон. Кажи моля те какво трябва да знам за изграждането му. Аз няма сам да го правя, но да съм запознат.
Благодаря

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....
12-09-2014 - 08:44:00
avatar
Привет! Принципно трябва да се започне от идейният проект - какво ще има в самото джакузи,колко джета и за колко човека ще е ....
Хубаво е ,ако имаш нещо в предвид да ми драснеш 2-3 реда и да седна да ти направя един чертеж,който и да го остойностя.Не съм привърженик и аз на ПВЦ-то,много сложно става относно поддръжка ,консумативи и т.н.
Ще се радвам,ако мога да помогна с нещо...*drink1*

Чест и почитание
Re: БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....
19-09-2014 - 01:32:04
avatar
УСПЕХИ, Гоголе,

аз пък почнах 3D пана , които идеално ще се вържат към басейните 3D пана

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: БАСЕЙНИ,СПА,УЕЛНЕС и нещо друго.....
19-09-2014 - 12:16:49
avatar
Съжалявам,че не ти се обадих приятелю,но търсех нов офис и вече го открих...Подготвяй ми колона - тепърва ще се развиваме с теб....Ще звънна като съм готов - може би средата на другия месец.Давай цени - насреща съм!!!*drunk*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход