Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Груб строеж ......за начинаещи

Публикувано от deltatur 
Re: Груб строеж ......за начинаещи
14-05-2019 - 16:12:44
ааааааааа........няма да подливаме вода на свекъра ти да го контролираш...*tired*:}:}:}

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
14-05-2019 - 20:26:33
Той няма да ми строи къщата, само акъл дава, където на на нас не ни стига. Човекът е строителен надзор и ни задвижи проекта до няколко фирми, чакаме оферти от тях. Но докато чакаме и чета темата, започва да ми пари под лъжичката, че сериозен кредит ще се тегли.
Да вметна, че покривът ще е двускатен, отвън с обикновена мазилка.
Re: Груб строеж ......за начинаещи
18-05-2019 - 15:01:26
Здравейте!
Понеже видях, че става дума и за цени рекох да споделя с един полезен инструмент - калкулатор на довършителни работи.
[bit.ly]

Надявам се да е полезен за някого!
Re: Груб строеж ......за начинаещи
20-05-2019 - 19:11:01
bmbrozig - Не знам забеляза ли, но темата е за Груб Строеж, а не за довършителни работи ... Мисля, че има по адекватни начини да си рекламираш уеб сайта....
Re: Груб строеж ......за начинаещи
24-05-2019 - 14:42:45
Здравейте приятели,
Нов съм във форума и предварително се извинявам ако напиша някои глупости.
Имам питане , и ще бъда много благодарен ако някой ми даде отговор.
Искам да построя барака (или както там ще се нарича) 8м/3м/2.5м.
Която ще бъде разделена на две едното помещение ще е 3м/2м и ще се ползва за баня и тоалетна а второто помещение 5м/2м ще се ползва като склад за градински инструменти.
На мястото има плоча която е 5м/1м/10см която искам да уголемя до 8м/3м/15см(или може и по дебела ако майсторите които ще намеря кажат че е нужно).
Също така искам за покрив да се направи пак с плоча която може би ще е с размери 8.5м/3.5м/10см(или може и по дебела ако майсторите които ще намеря кажат че е нужно).Ще е сплоча защото имам идея да направя/купя детска къщичка за игра за отгоре.
Цялата зидария искам да е с Ytong 20см.

И да дойдем на въпросите.
1.Колко ще струват само материалите за груб строеж(зидария и бетон)?
2.Колко ще струва само труда?
3.Колко ще струва ако наема бригада или фирма или което е по добър вариант?
4.И за колко време нормално може да бъде завършен строежа?

По мои груби сметки Ytong 2000лв, смески за зидария 250лв, бетон 1000лв.
Но нямам представа за майстори колко.
Също така искам да помоля ако можете да ми помогнете с намирането на бригада/фирма/майстори в района на гр.Бургас с.Крушевец които след изготвяне на оферта да започнат веднага.
Ще съм много благодарен ако получа адекватни отговори а не отговори от рода на това не се пише така......
Re: Груб строеж ......за начинаещи
25-05-2019 - 14:38:26
Прочети темата и ще намериш всички отговори

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
26-05-2019 - 10:05:53
Четох темата, но сега проблема е да намеря хора да го направят, защото аз нямам време, а ми трябва да е готова до началото на юли. Ако някой има предложение да пише.
Re: Груб строеж ......за начинаещи
26-05-2019 - 18:52:01
Шанса е почти нулев да намериш в сезона свободен строител от една страна и за толкова малък обем едва ли някой ще ти обърне внимание от друга страна......най добре търси местния селски майстор

[stroitel.yolasite.com]

[newhomebg.yolasite.com]
Re: Груб строеж ......за начинаещи
27-05-2019 - 09:12:47
Благодаря.
Re: Груб строеж ......за начинаещи
09-06-2019 - 15:07:58
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход