Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти

Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Груб строеж ......за начинаещи

Публикувано от deltatur 
Re: Груб строеж ......за начинаещи
09-05-2018 - 16:42:58
Здравейте, можете ли да ми дадете координати на някой проектант? Сайт или телефон, става въпрос за София. Колега Deltatur? :)
19-05-2018 - 13:52:03
Съжалявам не работя със софийски проектанти
22-05-2018 - 11:52:50
в София са затрупани с работа и никой конструктор няма да защити вашия интерес
22-05-2018 - 15:55:17
А от кой град са проектантите, които би препоръчал? И изобщо възможно ли е да се изготви проект, когато не са от района?
22-05-2018 - 18:37:38
Разбира се че е възможно да не са от района. Кадърните проектанти обаче винаги са заети
28-05-2018 - 21:31:09
Здравейте.
Предстои ми строеж на двуетажна къща с мазе и чета темата с голям интерес.
Сега имам следният въпрос - Къде мога да прочета дали е задължително строеж от 5-та категория да се строи задължително от фирма член на Камарата на строителите? Мога ли да си я строя сам, при условие, че наема Технически, който да контролира строежа?

Благодаря предварително за отговорите ви! :)
29-05-2018 - 08:46:48
isakow
Здравейте.
Сега имам следният въпрос - Къде мога да прочета дали е задължително строеж от 5-та категория да се строи задължително от фирма член на Камарата на строителите? Мога ли да си я строя сам, при условие, че наема Технически, който да контролира строежа?

Все още можеш. Но аз лично съм направил едно запитване КОГА тази простотия ще се спре.
Да ме извинят някои, ама 99% от строежа на къщи из БГ е "сива икономика"
29-05-2018 - 11:14:16
rosen71
isakow
Здравейте.

Все още можеш. Но аз лично съм направил едно запитване КОГА тази простотия ще се спре.
Да ме извинят някои, ама 99% от строежа на къщи из БГ е "сива икономика"

Благодаря за отговора. Знаеш ли къде мога да прочета за това? Пише ли го в някой член от закона?
Какви са правилата за строеж на къща, без фирма регистрирана в камарата на строителите?
Интрересува ме колкото се може повече информация.

Благодаря.
03-06-2018 - 13:53:24
Росене, браво на Пловдив община те вече разрешават строителство само чрез фирма дори и за 5 та категория
03-06-2018 - 21:39:19
deltatur
Росене, браво на Пловдив община те вече разрешават строителство само чрез фирма дори и за 5 та категория

!!!
Скоро и във вашият град :)

Ще открием топлата вода скоро....
На запад един кенеф не можеш да си построиш ей така, тука се строят кооперации.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход