Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Груб строеж ......за начинаещи

Публикувано от deltatur 
Re: Груб строеж ......за начинаещи
03-03-2016 - 18:40:40
Re: Груб строеж ......за начинаещи
14-03-2016 - 11:30:14
Сезона започна *beer*
Re: Груб строеж ......за начинаещи
05-04-2016 - 21:16:20
Да натискаме здраво колеги
Re: Груб строеж ......за начинаещи
06-04-2016 - 08:44:13
avatar
Успешна година на всички които обичат да се трудят ..... С пожелания за нови и качествени клиенти,ползотворна работа и много по малко нерви ....

Чест и почитание
Re: Груб строеж ......за начинаещи
06-04-2016 - 15:21:36
Колега, ние много обичаме да се трудим, но също така обичаме и да ни плащат. И то както трябва. За жалост тези клиенти са твърде малко.
Повечето са измекяри и гледат как да не ти платят и да те прецакат ако могат.
Re: Груб строеж ......за начинаещи
08-04-2016 - 23:54:09
avatar
И в началото някои са много мазни и всяка една работа е свършена чудесно и прекрасно , а като дойде време за последната сума по плащането, се превръщат на психопати от филм на Тарантино и всичко им става грозно и скъпо, и са имали хора, които щели да им свършат всичко на два пъти по- ниска цена с 3 пъти по- високо качество. Репертоара ми е толкова познат, че се усмихвам и те от своя страна пък почват да ме мислят за психопат. Хахаха не отричам, че има и страхотни клиенти, които получават и много бонуси естествено.

Да, сезона започна. Скоро снимки от двете къщи, които започвам в София. Успех на изпълнители и инвеститори.
Re: Груб строеж ......за начинаещи
09-04-2016 - 14:21:32
Данчо, и аз имам две къщи в Софийско,за тях по довършителните работи имам теб в предвид, и други две в Бургаско и Ловешко за тях не знам как ще намирам хора за довършителните. Чакат ме и за още груби строежи но няма бригади повече. Желая ти успешна и доходна работа*ok*
Re: Груб строеж ......за начинаещи
09-04-2016 - 21:03:52
Ами аз оставих от довършителните само ЕЛ и ВиК, мога и със машинни мазилки и замазки да помагам. Другото е неблагодарна работа smiling smiley
Re: Груб строеж ......за начинаещи
15-04-2016 - 11:22:24
Re: Груб строеж ......за начинаещи
23-05-2016 - 17:02:32
Добре че бяха тези почивни дни та да надникна в форума, но гледам няма активност никъде защо е така според вас??
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход