Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Груб строеж ......за начинаещи

Публикувано от deltatur 
Re: Груб строеж ......за начинаещи
23-12-2015 - 12:58:59
В момента една от моите бригади строи сграда с РЗП 1312 м2 и количеството на бетона е 460 м3. Сградата е без сутерен но конструкцията е безгредова следователно при гредова конструкция количеството на бетона ще падне
Re: Груб строеж ......за начинаещи
02-01-2016 - 02:03:22
avatar
Колега, постни няколко снимки от този строеж да видим как го правиш? ЧНГ и 2016г. да направиш 10 сгради от по 1300 кв.м.
Re: Груб строеж ......за начинаещи
02-01-2016 - 17:39:18
За много години и благодаря за информацията!
Re: Груб строеж ......за начинаещи
03-01-2016 - 11:07:53
Честита Нова година на всички. Нека всички ваши желания са мои пожелания. Колега Сечков а ти трябва да ме почерпиш защото миналата година съм ти пратил 5 потенциални клиента. Тъй като съм затрупан с работа в моя край отказвам обекти в Софийско и като ме питат да препоръчам някой от София препоръчвам теб тъй като не познавам колега друг от там а ти ми изглеждаш най читав между другото след като проверих някои неща. Желая ти успехи
Re: Груб строеж ......за начинаещи
05-01-2016 - 00:39:22
avatar
Аз не съм правил много къщи миналата година. Две, и пак се радвам, че има работа. Наблягам все повече на довършителните и основните ремонти на жилища. Но къщите са ми слабост и никога няма да откажа на клиент да строя, естествено ако се споразумеем за цената. А аз съм разумен човек. Никой не се е представил за препоръчан от г-н Христо Генов. Ако имаше такъв вече да сме говорили с Вас по телефона и да сме се почерпили прилично. Благодаря за препоръките, ще връщам жеста. Освен за Стара Загора и за Източна България ли отговаряте на запитвания за строежи? Защото ме търсят от плажната ивица, а аз там не работя, само почивам сегиз-тогиз.
Re: Груб строеж ......за начинаещи
05-01-2016 - 15:15:32
Колега, по принцип до сега пращах бригади из цялата страна. Но като ме натисна една вълна от по миналата година за къщи , вили, къщи за гости, краварници, складове за зърно на земеделци в Старозагорско, Габровско, Сливенскои Пловдивско и вече в чудо се виждам. Така, на клиентите не съм им казвал да се обаждат от мое име защото не се познаваме с теб. Но много скоро ще разберештъй като и сега имам две предложения които чакат оферта за след празниците а аз ще им отказвам така че сега ще им казвам да ти се обаждат от мое име. През миналата година отказах къщи в Волуяк, Долни Лозен, Банкя и Драгалевци. но тази година ще видиш. А относно работата поемам работа само груб строеж
Re: Груб строеж ......за начинаещи
05-01-2016 - 17:44:31
avatar
ЧНГ!Много работа и печеливши обекти!!! И аз да се включа....,тъй като вече работя сам,ако ви падне нещо звъннете...ще останете доволни колеги....

Чест и почитание
Re: Груб строеж ......за начинаещи
06-01-2016 - 13:07:04
Колега , днес ти насочих единия клиент за къща Горна Баня, а Гоголе и за теб ще имам нещо ама след зимата.
Re: Груб строеж ......за начинаещи
06-01-2016 - 15:20:35
avatar
*bow*

Чест и почитание
Re: Груб строеж ......за начинаещи
07-01-2016 - 18:34:54
Колега днес ти насочих и другия клиент към теб....пункт за прегледи в София град... да се надявам сега че и почерпките ще ме засипят*drunk*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход