Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да боядисам баня...

Публикувано от radula 
Да боядисам баня...
10-02-2013 - 10:45:02
Здравейте, колеги!
Сблъсках се с проблема на всеки строящ на собствени начала- свършиха парите! И тъй като целта ми е да вляза да в къщата възможно най-скоро, за да се освободя от наема, трябва да си направя едната баня!
Съществува ли вариант за шпакловка и боядисване на стените на банята/ всичко е на груба машинна циментова мазилка/. Сам ще си правя нещата, вече опрасках двата етажа, но бих искал да ви попитам какви материали точно да взема- каква шпакловка, грунд и латекс! Мисля да е времянка, но хубава, че иначе ще бера ядове с жената....
Благодаря ви предварително!
Re: Да боядисам баня...
28-02-2013 - 09:31:04
avatar
Трябва ти латекс за влажни помещения. Другото е някакъв фасаген, но имай предвид, че каквото и да сложиш по-добро от плочките няма да намериш. За протокола има и тапети за баня, но както и те така и латекса са на по-висока цена. Трябва да се направи аритметиката и да прецениш дали си струва.

www.npnconstruction.com
Re: Да боядисам баня...
09-06-2013 - 04:58:05
Радула,
"Боя за баня" си е чист търговски трик. Аз също ще имам латекс в баните. Нормално в др. помещения боята (латекса) е мат, докато "влагоостоичивата " боя е гланц. Това е цялият трик. Но най-важно е добрата винтелация на помещението особено когато си под душа.
Успех.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Да боядисам баня...
23-07-2013 - 11:21:51
avatar
В случая се предлага епоксидна боя - но незная дали чисто ценово плочките няма да са най добрия вариант.Обади ми се на ЛС - имаме по малки квадратури на разпродажба - може да измислим нещо....

Чест и почитание
Re: Да боядисам баня...
10-02-2015 - 11:04:08
Здравей! Не знам дали си попадал на тях: Сайт на продуктите/
Фирмата е немска, лично ние бяхме много доволни, когато избрахме тези продукти. Разгледай ги. В България имат доставчик- Майстор Шулц.
Лично нашето семейство остана много доволно от продуктите им. Та те съветвам, ако все още не си се справил с ремонта и се чудиш какви продукти да избереш...
Facebook група
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход