Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?

Публикувано от miro_spasov 
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
24-01-2017 - 20:26:50
avatar
Къде?

Чест и почитание
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
25-01-2017 - 19:51:36
Може да пробваш с тази фирма . Ако искаш се свърши с тях и ги питай. Не мога да ти гарантирам, че правят ремонти без зимата, но нищо не губиш да пробваш. smiling smiley
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
28-01-2017 - 13:17:42
Не мисля, че е на 100 процента изключено да се прави ремонт на покрив през зимата, особено ако е крайно наложителен. Естествено, зависи от зимата, тези дни едва ли някой би се навил да ремонтира покрив. grinning smiley За Плевен специално знам 2-3 фирми, които са склонни на ремонт на покрив зимно време при определени условия - тази, например.
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
30-01-2017 - 08:56:45
avatar
Всичко зависи какъв тип е покрива и от материалите които се използват.В зимни условия качествата им трябва да са такива,че да издържат на ниски температури и бързо да стягат.Рапид технологията позволява това,всичко е на база разтворители и се постига добър резултат....Всичко обаче е с различна цена от тази която бих дал лятно време,а и зависи дали самият човек може да работи на този студ...

Чест и почитание
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
01-02-2017 - 09:09:02
Quote
elenatrifonova
Дали има фирма, която би се съгласила да ми направи ремонт на покрива сега, защото заради снега положението е трагично sad smiley
Дали правилно разбрах? Да се прави ремонт сега на покрива както е със снега ли ?*xxx*

www.valeoinvest.com / строителство, проектиране, енергийна ефективност
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
09-02-2017 - 23:39:27
Quote
topgunnn
Quote
elenatrifonova
Дали има фирма, която би се съгласила да ми направи ремонт на покрива сега, защото заради снега положението е трагично sad smiley
Дали правилно разбрах? Да се прави ремонт сега на покрива както е със снега ли ?*xxx*

Ремонтирали сме и покриви със сняг, чисти се и се действа и зимата има малко по топли дни
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
29-04-2017 - 10:56:54
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
01-08-2017 - 11:17:04
Кой производител дава гаранция за материалите си на един пласт рулонна хидроизолация?
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
16-08-2017 - 21:07:49
Искам да попитам за разлика в цената между двускатен и четирискатен покрив изграден над 85 м2 плоча и кой е по удачен за двуетажна къща?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход