Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?

Публикувано от miro_spasov 
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
18-09-2012 - 22:23:53
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
20-09-2012 - 00:45:42
avatar
АЙДЕ, ИМАШ ЕДИН ЛЯЙК ОТ МЕН. И ДАНО ТОЙ ДОНЕСЕ МНОГО РАБОТА И КЪСМЕТ.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
25-10-2012 - 09:10:00
Интерисува ме какво включва " почистване на покрив" , защото всички панелки са с филц по покрива. Какво струва събирането, изхвърлянето на тези камъчета. И премахва ли се този пласт от старата изолация, който има също камъчета и на каква цена. Благодаря предварително!
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
29-10-2012 - 17:04:01
Здр на всички участвали на на тази тема аз съм маистор на покриви и гаранцията се определия от матриялите какви ще са те дали български или италиянски немски грцки също така зависи колко пласта изолация се положи 1 пласт 2 пласта наи ефтин вариянт български матрияли 1 пласт воалит без посипка 4.00 к-г за м2 3 год полагане на 2 ри пласт воалит с посипка 4.00 к-г за м2 5 год. солтветно това прави 8 год гаранция
на ако правим само воалит с посипка дирекно върху бетон нияма да издържи 5 год. а максимум 3 год. когато се прави 2 слоия изолация гаранцията е по голияма. за повече инфо pokriviremont.eu



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-10-29 17:11 от pokriviremont.
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
16-05-2013 - 00:00:34
НОВИ И АКТУАЛНИ ЗА ТОВА ЛЯТО ЦЕНИ ЗА РЕМОНТ НА ПОКРИВИ:

Промоции:
Хидроизолация на
хоризонтални покриви
- 11 лева/кв. метър



Пренареждане
на керемиди
- 10.50 лева/кв. метър



Изграждане на
нови покривни конструкции
- 68 лева/кв. метър


А ето и линк на публицаица на тема : Какви керамди да изберем при ремонт на покриви ? -
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
21-05-2013 - 11:41:45
avatar
Привет!
Моя любима тема,но като гледам колегите вече са оферирали труда си....
Никой не пише с какви материали работи,какво използва при видовете СМР.Аз на това му казвам ала бализъм приятели!
Не бих искал да бъда груб,но има пост в който дори писането на БЪЛГАРСКИ им е трудно!Не искам да обиждам никого,но това,че някой знае от коя страна се държи горелка - не означава ,че знае как се прави добра и стабилна изолация.Има и изключения разбира се....
Ще се радвам,ако някой се вслуша в приятелския ми съвет...
Благодаря!

Чест и почитание
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
21-05-2013 - 12:13:45
Personall ми те че са различни, явно са различни ама и ти като оферираш цена с 50% разлика smiling smiley
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
21-05-2013 - 20:25:20
avatar
Quote
julya
Personall ми те че са различни, явно са различни ама и ти като оферираш цена с 50% разлика smiling smiley

Не разбрах, сори...

По-точно пишете и по темата също така.
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
26-05-2013 - 08:50:36
Quote
gogol
но това,че някой знае от коя страна се държи горелка - не означава ,че знае как се прави добра и стабилна изолация.Има и изключения разбира се....
Ще се радвам,ако някой се вслуша в приятелския ми съвет...
Благодаря!

аз я държа с дясната,а братовчеда с лявата,коя е правилната страна??*pardon**beer*
Re: Ремонт на покриви се прави лятото! А какви са цените?
27-05-2013 - 08:50:36
avatar
Няма значение ръката - важното е зад горелковото устройство

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход