Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

груб строеж

Публикувано от snejankam 
Re: груб строеж
12-09-2017 - 01:15:26
avatar
Quote
vee_
Здравейте,
имаме планове от следващата пролет да започнеме строеж на къща.
къщата ще бъде на 2 етажа първият е 130 кв. вторият е 95
ориентировъчна цена на квадрат може ли(труд и материали)?
Терена е в София


В сайта ми има доста ясно описани нещата : груб строеж
Re: груб строеж
24-10-2017 - 13:23:21
Здравейте!
Мове ли да ми дадете контакт на фирмата, която е построила къщата Ви ?
Благодаря!
Re: груб строеж
05-07-2018 - 14:44:14
Здравейте на всички!С приятелят ми сега започваме да строим къща на два етажа:Първият етаж е 142м2 , а вторият 35м2.Та мисълта ми е теренът ни е с денивилация от 0 до -2,70 и ще има насип,колко бетон може да отиде за цялата къща?Строителят ми казва 300 кубика , но мен ми се струват твърде много...Благодаря предварително
Re: груб строеж
20-07-2018 - 12:44:42
avatar
кой къде е бил в часовете по математика.....*pardon*

Чест и почитание
Re: груб строеж
01-09-2018 - 23:44:05
Здравейте ! Обмислям изграждането на едноетажна къща,без сутерен на пролет,но нямам прекалено много информация за това колко би ми струвал грубия строеж. Това което съм решил е да е с ивични основи на фундамента . Бях се спрял на един проект 10,5х11метра ,но предвид възможностите ми - намалих площта и сега тя е примерно 7.75м. х 10,5м. (успоредната страна на 7.75м ще бъде 8.75м., няма да е точен правоъгълник) Височина от земята до началото на покрива примерно около 3м. Външната зидария ще бъде с тухли Porotherm 38 N+F Comfort. И евентуално колко бу ми струвало поетапно - до ниво зидария и.....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход