Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Електролитни котли

Публикувано от valio_rushanov 
Електролитни котли
25-12-2011 - 17:40:52
Здравеите скоро си монтирах котел на ток от тези малките искам да попитам ако има колеги с подобни котли да дадът мнение колко ток харчи за какво време загряв а и някои други общи неща. Котела е като тези руските очак или галант но е български отоплявам 105м2 или около 270м3 котела е 6киловата
Re: Електролитни котли
25-12-2011 - 22:01:58
Добре би било мнението да го искаш предварително, сега вече е късно - ще си сърбаш попарата*smiley_ahh*
Re: Електролитни котли
25-12-2011 - 23:06:37
Да по принцип е така но никои не говори по тази тема затуи реши да пробвам по инстинг за сега сам доволен топли като лудо монтирах си и амперметар тези дни чакам доставка и на електромер от тези които са за един уред но това удоволствие е несравнимо удобство няма боклук нито пушек аз сам мнтира доста котли на ток но това е савсем друго а до разхода на ток немися че щее толкова ГОЛЯМ. Ампер метара започва 0т 15ампера и стига до 23-25ампера колкото два масени радиатора моя котел е 6киловата и идиялно ми захранва 105м2 апартамент за 1 час вдига над 60 градуса и изкучва за поне 30 минути слет това пак вкучва ама работи 25-30 минути при парното е важна инсталацията да е кадърна иначе нищо нестава.
Re: Електролитни котли
25-12-2011 - 23:15:59
ако има някои проблеми или вапроси попитаите тел 0988848108 Валери..При тези котли има доста тънкости ако са спазят проблеми никакви и сметки щто годе нормални евтино топло няма то и дървата са цифра ако е добре изградена системата излиза какт0 на дърва.
Re: Електролитни котли
26-12-2011 - 11:26:08
avatar
Кви са тия електролитни котли.Такова чудо до сега не бях срещал!!!*drunk*
Re: Електролитни котли
26-12-2011 - 22:35:46
ами п0питаи щте разбереш т0ва е н0в0 система за загряване на в0дата е парните системи п0не за bg стандартите електр0лизни к0тли
Re: Електролитни котли
27-12-2011 - 08:13:52
Quote
complast
Кви са тия електролитни котли.Такова чудо до сега не бях срещал!!!*drunk*
Секретна руска технология от подводниците:}
Re: Електролитни котли
27-12-2011 - 09:52:08
avatar
Quote
LazarG
Quote
complast
Кви са тия електролитни котли.Такова чудо до сега не бях срещал!!!*drunk*
Секретна руска технология от подводниците:}
По тая секретна технология един преди 40 години правеше проточни душове/7кв./
Re: Електролитни котли
12-01-2012 - 22:57:23
Quote
complast
Кви са тия електролитни котли.Такова чудо до сега не бях срещал!!!*drunk*

Един не толкова популярен, но много ефективен и евтин начин на отопление са така наречените електролитни котли. Те навлизат предимно при хотелите и големите индустриални сгради. Принципът на действие тук е малко по-различен и водата не се загрява по традиционния начин, а отделя топлина от триенето на водните молекули една в друга.

Системата има много предимства, което кара все повече хора да я изберат, когато търсят най-икономичния и ефективен вариант за студените зимни месеци. Електролитният котел е с по-малък .....

Още ....

надявам се да не ме обвинят ПАК някой "колеги" че е спам, че съм тук отскоро, че имам сайт от 2 дни, и още и още.....
Re: Електролитни котли
13-01-2012 - 01:18:52
ТО СИЧКО ХУБАВО, АМА Я МИ ДЕФИНИРАЙ КАКВО ПРАВИ ТОПЛИНАТА НА МОЛЕКУЛЯРНО НИВО ЧЕ СИ СЕДНАЛ ДА МИ ГОВОРИШ ЗА ТРИЕНЕ НА МОЛЕКУЛИ?
ПИСНА НИ ОТ ИДИОТИ, КОЕТО НИ МИСЛЯТ ЗА ОЩЕ ПО ГОЛЕМИ ИДИОТ. ТИ КАТО СИ СПАЛ В ЧАС ПО ФИЗИКА, АЗ НЕ СЪМ И ВИЖДАМ ЧЕ ПИШЕШ ГЛУПОСТИ.
МОДЕРАТОРА И ТОЙ КАКВО ГЛЕДА? ПИЧА СИ ПРАВИ БЕЗПЛАТНА РЕКЛАМА, ОТ КОЕТО САЙТА ГУБИ, А ТОЙ СИ ДИГА ТОЧКИТЕ В ГУГЛЕ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход