Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

нов строеж на къща

Публикувано от dimi_cakov 
нов строеж на къща
01-06-2011 - 17:02:12
Здравейте, на всички във форума. Предстои ми строеж на еднофамилна къща с площ от 150 кв.м. на два етажа(1-ви етаж 86кв. и втори етаж 64кв. Имам разрешително за строеж и всички необходими документи за да започна строежа. Незнам дали да я правя със фирма или с бригада. Моля, за препоръки на хора които са строили и са доволни от фирмата или бригадата. И най - важното колко ще струва грубия строеж ( приблизително )
Re: нов строеж на къща
02-06-2011 - 07:28:05
Оценката на грубия ви строеж ще бъде реална , само и единствено в случая когато представите проектите си за офериране на бъдещите ви изпълнители !
Всички други оферти от типа "цена на М2 разгъната площ " са АЛА БАЛА !
Ако желаете връзка за офериране това ми е телефона - 0877467168 - Тулев
И пишете къде се намира обекта !
Поздрави !
Re: нов строеж на къща
02-06-2011 - 14:08:21
Не е коректно ако някой ви каже цена на кв.м.,всичко зависи от проекта,местоположение,предвидени стр.метериали и.т.н.
Ако желаете, можем да ви изготвим количествено-стойностна сметка,консултация - напълно безплатно.
тел.: 0899 883 404 Альошев



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-02 14:28 от alyoshev.
Re: нов строеж на къща
02-06-2011 - 14:44:22
avatar
Quote
alyoshev
Не е коректно ако някой ви каже цена на кв.м.,всичко зависи от проекта,местоположение,предвидени стр.метериали и.т.н.
Ако желаете, можем да ви изготвим количествено-стойностна сметка,консултация - напълно безплатно.
тел.: 0899 883 404 Альошев

Колега от кога предлагате безплатни обеди !?
Да ви дам да ми станете безплатно ПТО ако знаете какво е това !
Re: нов строеж на къща
02-06-2011 - 15:17:26
Quote
diogen
Quote
alyoshev
Не е коректно ако някой ви каже цена на кв.м.,всичко зависи от проекта,местоположение,предвидени стр.метериали и.т.н.
Ако желаете, можем да ви изготвим количествено-стойностна сметка,консултация - напълно безплатно.
тел.: 0899 883 404 begin_of_the_skype_highlighting              0899 883 404      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              0899 883 404      end_of_the_skype_highlighting Альошев

Колега от кога предлагате безплатни обеди !?
Да ви дам да ми станете безплатно ПТО ако знаете какво е това !

Едва ли има строител,който не е наясно какво е ПТО.Но на вас това съкращение можеби ви е любимо,ако от скоро сте разбрал какво значи *yes*.А пък 150 кв.м.,не са проблем.Винаги може някой от служителите ми да го изготви за норматив.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-02 15:18 от alyoshev.
Re: нов строеж на къща
02-06-2011 - 15:58:01
avatar
Quote
alyoshev
Quote
diogen
Quote
alyoshev
Не е коректно ако някой ви каже цена на кв.м.,всичко зависи от проекта,местоположение,предвидени стр.метериали и.т.н.
Ако желаете, можем да ви изготвим количествено-стойностна сметка,консултация - напълно безплатно.
тел.: 0899 883 404 Альошев

Колега от кога предлагате безплатни обеди !?
Да ви дам да ми станете безплатно ПТО ако знаете какво е това !

Едва ли има строител,който не е наясно какво е ПТО.Но на вас това съкращение можеби ви е любимо,ако от скоро сте разбрал какво значи *yes*.А пък 150 кв.м.,не са проблем.Винаги може някой от служителите ми да го изготви за норматив.


Тъй де ще ви ползвам за в бъдеще :}

А дали къщата е от 1 м2 или 10 000 м2 , операциите "перата" са еднакъв брой /над 200/ - само да ви светна.
А любимата ми дума ПТО я употребявам от 1984 г. насам от времето когато цени се доказваха и защитаваха в банките , ама кво да ви разправям вие сте "наясно" !!!

П.П. : "Чудесен" сайт имате [fci-ltd.hit.bg] . За жалост нищо в него не е ясно и не работи , Г-н Христо Альошев !
И защо сте си забравили титлата ИНЖ. пред името ? Строител , а ?!clap:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-02 16:32 от diogen.
Re: нов строеж на къща
03-06-2011 - 01:32:43
avatar
Първи етаж 86 кв. и плоча втори етаж 64 кв. и плоча над втори етаж 64 кв. и покрив около 110 и повече кв. smiling smiley

около 320кв. по 80-100 евро кв. приблизително от 55 000 до 65 000 лв. Настройте се за такава цифра относно грубия строеж, г-н Цаков.

Ако е около Сф. и сте със соф. фирма и бригада.

За повече информация : www.(*^%&%#%^&(). com winking smiley

На лична координати.

п.п.

И късмет с избора на фирма.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-03 01:40 от personall.
Re: нов строеж на къща
06-06-2011 - 15:58:33
Quote
dimi_cakov
Здравейте, на всички във форума. Предстои ми строеж на еднофамилна къща с площ от 150 кв.м. на два етажа(1-ви етаж 86кв. и втори етаж 64кв. Имам разрешително за строеж и всички необходими документи за да започна строежа. Незнам дали да я правя със фирма или с бригада. Моля, за препоръки на хора които са строили и са доволни от фирмата или бригадата. И най - важното колко ще струва грубия строеж ( приблизително )

Не се хващай на удивителните зад всяко изречение на г-н туХлев. Той така си действа - заплашително, въпреки което освен стотиците дървени греди, може да прави и бетонови.

На personall -а можеш да се опиташ да му станеш симпатичен. Той вече се е по-приземил, но изглежда има какво още да се желае, преди да заложи човек на него. По-земен изглежда и с резултати е напълнил нета.

Успех!

И сподели, какво се случва, когато му дойде времето.
Re: нов строеж на къща
06-06-2011 - 18:58:49
avatar
Panelov, благодаря за хубавите думи. Иска ми се форума да е разтоварващ, а не натоварващ. Все някой може да помогне на другия с нещо. smiling smiley
Re: нов строеж на къща
06-06-2011 - 21:49:24
Здравейте,
получих оферта за 10,500 лева само за труд от бригада (като материалите и транспорта са от мен ) и това ми се струва доста евтино мисля че това е някаква измама. Ако работят 8-човека със средна работна заплата по 35 лева на ден и къщата бъде построена за 60 - работни дни това прави 16,800 лева какво е това..........
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход