Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте съвет за улуци

Публикувано от lazarov 
Re: Дайте съвет за улуци
15-04-2011 - 10:48:52
Ако можеш да дадеш отзиви след като направят улуците у вас Лазаров, става въпрос точни ли са, цените такива каквито сте се разбрали ли са, и ако може снимки ще е добре. Ще чакам отговора ти, защото и на мен ми предстои ремонт на покрива.
tron211@abv.bg
Re: Дайте съвет за улуци
21-04-2011 - 00:11:54
Ремонт на покриви Еи ти нещо евтино заслужава си да попиташ
Re: Дайте съвет за улуци
23-04-2011 - 11:18:35
Lazarov, ако си направил улуците пиши два реда - интересувам се, защотото съм пазарил бригата за покрива - вторник почват да го работят, искам да се разбера и с момчетата за улуците, ако е възможно даже бих искал да дойда на място да видя как са направили улуците. tron211@abv.bg
Re: Дайте съвет за улуци
26-04-2011 - 08:46:28
От петък съм вече с нови улуци, ми какво да кажа за момчетата, с млади хора се работи най-лесно. Коректни, точни и най-важното доста си разбират от работата - къщата придоби съвсем друг вид, аз още като видях че работят с нивилация и канап горе ми стана ясно че наистина са профи, пък и свалиха от буса поне 6-7 куфара и все маркови неща гледам - всичко им е макита, няма кабели при тях ала бали, не бях виждал ъглошлайф, нито перфоратор на батерия, просто никакви грижи с момчетата работят си, не като ония циганета къде ми слагаха предишните улуци в една кофа ги помня с инструменти и тва е, и дай ток дай кабели - циганска работа. А ъглите на улуците ми направиха най -голямо впечатление цели са, като излети стоят, нямат спойки, връзки. Аз и улуци безшевни кръгли не бях виждал, ама сега съм с такива smiling smiley Страшно съм доволен от тази фирма, разбрахме се и за вилата в Марково там ще ми слагат пак такива с пвц покритие кафявички, но сигурно ще е чак есента че той и покрива е за ремонт. И tron можеш да видиш в сайта им снимки на доста обекти, те снимаха и моята къща и казаха че ще качат снимките в сайта им ето http://oluci.alle.bg
Re: Дайте съвет за улуци
02-05-2011 - 12:52:40
Здравейте аз съм производител и на двата вида улуци Американски-(трапецовидни) и Немски-(овален) и двата вида са безшевни те могат да бъдат изработени от 3 вида материал 1.поцинкован, 2.полиестерно покритие цвят по избор стандартни цветове по рал наи употребяван цвят е рал8017 кафяво, 3.медна ламарина разполагаме и със професионални монтажни бригади за повече инфо ето тел 0887234969 -Тони www.bezshevniuluci.eu
Re: Дайте съвет за улуци
02-05-2011 - 15:34:35
http://oluci.alle.bg/












Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-02 15:39 от uluci.
Re: Дайте съвет за улуци
23-03-2013 - 09:35:46
Ха Ха Ха
Като гледам и тоя форум е една рекламаааааа
Та нека и аз пиша тогава www.ulucite.alle.bg
Единия търсел майстори за тенекеджийски услуги па бил от Пловдив па регистриран че, е от Раковски . Па по случайност и фирмата "Олуци Шарков "
и те . Па били мнооо добри майстори излива ли ги па безшевни тръби па не знам какво .
Колеги бъдете коректни
На вашите снимки загледали ли сте се ?
На 6-7 метра тръби 3 скоби по стандарт (1.50 м - 1.80 м) На стълбите тече водата ( да питаме собственика) след първия лед какво става?
Колега от Тони а кажи ми старите улуци аджеба от кой вид са ? (Американски ли или Немски) и като виждам си с Турска машина за безшевните улуци
И да те питам по професионално теб, и ти ли работиш с над 200 цвята по рал на безшевните улуци с пластифицирана ламарина
Щото по София и Стара Загора фирмите който предлагат ламарина (пластифицирана ) предлагат около 10 12 цвята и то не всички ги поддържат постоянно
Прахово боядисани може, но камера по дълга от 6 м не знам аз *yes*
Хората който четат тези форуми се нуждаят от качествен и адекватен съвет те не са ( жертва ) не го забравяйте !
Те сами могат да направят сметка кой какво може, не само с похвали кой какъв инструмент има .
В помощ на нашите клиенти им давам списък с фирми които имат капацитет и машини( разбира се на първо място е моята ) в Пловдив -ско
"АИК ИВАН МАЕВ"," ВИ ДЖИ ЕФ","ИВАР","ЙОМЕНА","МЕЧЕВИ",УЗУНОВИ"
Re: Дайте съвет за улуци
23-03-2013 - 11:24:50
Quote
krasiomaev
Ха Ха Ха
Като гледам и тоя форум е една рекламаааааа
Та нека и аз пиша тогава www.ulucite.alle.bg
Единия търсел майстори за тенекеджийски услуги па бил от Пловдив па регистриран че, е от Раковски . Па по случайност и фирмата "Олуци Шарков "
и те . Па били мнооо добри майстори излива ли ги па безшевни тръби па не знам какво .
Колеги бъдете коректни
На вашите снимки загледали ли сте се ?
На 6-7 метра тръби 3 скоби по стандарт (1.50 м - 1.80 м) На стълбите тече водата ( да питаме собственика) след първия лед какво става?
Колега от Тони а кажи ми старите улуци аджеба от кой вид са ? (Американски ли или Немски) и като виждам си с Турска машина за безшевните улуци
И да те питам по професионално теб, и ти ли работиш с над 200 цвята по рал на безшевните улуци с пластифицирана ламарина
Щото по София и Стара Загора фирмите който предлагат ламарина (пластифицирана ) предлагат около 10 12 цвята и то не всички ги поддържат постоянно
Прахово боядисани може, но камера по дълга от 6 м не знам аз *yes*

еиииииииии страшна реклама
Хората който четат тези форуми се нуждаят от качествен и адекватен съвет те не са ( жертва ) не го забравяйте !
Те сами могат да направят сметка кой какво може, не само с похвали кой какъв инструмент има .
В помощ на нашите клиенти им давам списък с фирми които имат капацитет и машини( разбира се на първо място е моята ) в Пловдив -ско
"АИК ИВАН МАЕВ"," ВИ ДЖИ ЕФ","ИВАР","ЙОМЕНА","МЕЧЕВИ",УЗУНОВИ"
Re: Дайте съвет за улуци
02-08-2013 - 23:50:17
Колега от www.ulucite.alle.bg недей да бъдеш толокова самоуверен и да твърдиш че работа с турска машина,по скоро твоита е турска!!! В страната съм единственият който произвеждам всички видове машини необходими за този вид работа включително машина за водосточна тръба с неограничена дължина.Пишеш че си номер 1-Поздравлвня!!!!!! Ти ако работиш с 200 цвята аз никаде не съм опоменал че работа с толкова навсякаде пише че работа със стандартните цветове по рал (10-12бр.),и съм отново единсвения който произвежда доста добри кривки в страната.Колегите дет ги изброяваш са ми клиенти и се снабдяват от мен могат да го потвърдят!! Така че хайде да не си ги мерим кой колко голям го вади!!! Пожелавам успех на всички колеги!
Re: Дайте съвет за улуци
24-08-2013 - 19:58:29
www.bezshevniuluci.eu
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход