Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте съвет за улуци

Публикувано от lazarov 
Re: Дайте съвет за улуци
10-09-2013 - 22:29:16
Първо колега се радвам че , ти си правиш машините браво.
Що не ги патентова тогава , и ония глупаци " Американците" и след това Турци, Гърци и тем подобни чужди фирми и фирмички да ти плащат за патент и други там глезотии
Или ти им плащаш за патент или си плагиатствал ( сиреч си ги ощетил *smiley_ahh*)
Моята е NEW Tech Machinery Mach 5"
Не съм номер 1
Номер 1 са фирма ВАС ,Аква метал и др.
Аз и ти бая пасти има да изядем
Относно за кривките има доста още да се постараеш да станат и твоите като Италианските и Полските
Но все пак ( ония дето купуват от теб № 1 то) не внасят много много цветове.
И (твоите) са милион пъти по добри от боядисаните.
Имам некви идеи из главата за една две ламарини да си внасям и е възможно да те потърся за кривки ( може би де ) мисля че преди време ми беше писал на лично . Може и да бъркам де, трябва да се поразровя в пощата
Аз се радвам на хора които се развиват в дадена среда и даден бизнес за това те питах дали работиш и ти с 200 цвята защото има хора които са не коректни спрямо клиента (които не разбира). Ако трябва и една част от тези фирми ще изброя.
Далеч съм от мисълта да си ги мерим (машините)
Аз съм почнал да се занимавам с тази дейност най - вероятно най - късно . Затова те питах кой тип улуци са старите ?
Има от какво да се науча но смятам че, съм изпреварил доста хора *tired*
Смятам също че, аз съм единственият които насочва клиентите към фирмите в Пловдивско които ще бъдат коректни с тях . А не някои майстор де има всичко може всичко и само лъже хората
И все пак не те смятам за некоректен или лош човек ( фирма ) просто не се познаваме и не мога да кажа нито добра нито лоша дума за теб.
Успех на всички колеги нека бъдем преди всичко здрави !
Re: Дайте съвет за улуци
11-09-2013 - 16:02:38
Сложи си STABICOR на BRAMAC. Такива сложих на къщата, супер са и много здрави. Е, и цената не е малка, но все пак това не е инвестиция за един ден.
Re: Дайте съвет за улуци
19-07-2015 - 22:32:12
фирма "ГИД ТРЕЙД 91"еоод

Предлага най-новата професионална машина за

Американски Безшевни Улуци

модел 2015 год.

Цени - Материали - Труд - Доставка на място

За оферта и доставка на място

обадете се на

тел. 0988-355-755

« Работно време »

« от Понеделник до Понеделник »

от 08.00ч. до 18.00ч.



Ние сме екип от специалисти, с дългогодишен опит в покривните ремонти и тенекеджийските услуги !!!

Работим предимно в

Плевенска, Русенска, Ловешка, Врачанска и Велико Търновска област

както и в

град Плевен, Враца, Ловеч, Троян, Габрово, Великко Търново, Севлиево, Луковит, Червен Бряг, Кнежа, Тетевен, Априлци, Рибарица, Козлодуй, Свищов, Никопол, Белене, Левски, Павликени, Бяла Слатина, Оряхово, Долни Горни Дъбник, Долна Горна Митрополия, Гривица, Тръстеник, Гулянци, Гиген, Брест, Койловци, Славовица,село Опанец, Победа, Подем, Телиш и в цялата страна !!!
Re: Дайте съвет за улуци
04-08-2015 - 13:08:05
Здравейте,

Ние от ПС Дизайнерс предлагаме стиропорени корнизи, които скриват улуците.
Ако проявявате интерес не се колебайте да ни потърсите - 0889 21 07 09.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход