Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley

Публикувано от andi_pi 
Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 20:22:24
Zdraveite na vsi4ki tuk. Dosta pati 4eta bez da vzimam u4astie, prosto mi e interesno no sega imam problem reshil sam da stroia ednofamilna kashta.Bihte li mi dali nai dobria i eftin variant za okolo 150kv.m na edin etash 4e taka mai izliza nai evtino smiling smileyBlagodaria na vsi4ki vklu4ili se tuk.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-04 20:35 от andi_pi.
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 20:33:55
propusnah da vi kaja 4e poprincip imam niakakvi idei ,no shte gi spodelia vav vremeto tuk.
1ta e, 4e iskam da ima mnogo prozorci tip Frenski
2ta e da e evtina smiling smileyne mai tova e parvata smiling smiley
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 20:51:06
Евтина,евтина,колко да е евтина колега? Все пак това са 150 м2,ако да са на един етаж,един вид вътре ще събереш два тристайни апартамента!
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 20:55:44
avatar
Quote
andi_pi
Zdraveite na vsi4ki tuk. Dosta pati 4eta bez da vzimam u4astie, prosto mi e interesno no sega imam problem reshil sam da stroia ednofamilna kashta.Bihte li mi dali nai dobria i eftin variant za okolo 150kv.m na edin etash 4e taka mai izliza nai evtino smiling smileyBlagodaria na vsi4ki vklu4ili se tuk.

Би ли писал на кирилица? Така повече хора ще си направят труда да прочетат написаното и да се включат в темата..
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 20:59:19
Zdrasti radvam se 4e mi odgovori .Znam ,4e e malko strano s tova evtina ,no ne iskam staite da sa kutiiki smiling smiley iskam 2e ili 3i spalni i goliam hol s kuhnia i trapezaria otvoreno pomeshtenie,kakto malka bania s toaletna za polzvane ot vsi4ki pomeshtenia i kam ednata spalnia bania s toaletna.I mnogo si mislia da e staklo i beton osnovno ako tova eevtin variant kakto i pokriva da e raven smisal bez naklon.Mislia 4e za spalnite kvadraturata triabva da e okolo 16kv.m vsiaka.!malka bania 4kv.m. i edna goliama 16kv.m
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:02:11
za jalost v momenta niamam na tozi komputar i zatova pisha taka negramotno.Molia da bada izvinen za koeto.
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:15:17
Ideiata mi za stil e tova ,no dosta neshta shtebadat izriazani i posakrateni smiling smiley)))))) [interiorblog.com]
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:20:20
Това,което съм чувал (и нямам основание да не вярвам,защото е от хора,които вече са строили) е,че от една квадратура нагоре едноетажното излиза по-скъпо от двуетажното.Като границата е много ниска-стотина квадрата може и да няма.Според зависи е явно,но на теория се връзва отвсякъде тая зависимост.

p.s. видях линка.Къде ще го правиш това?
То и аз съм и фен на тая архитектура,но ако всичко в радиус 20 км покрай строежа ти е само скатни покриви с керемиди...май няма да стане работата-къщата ще изглежда като дъб в слънчогледово поле.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-04 21:25 от salvador.
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:20:47
smiling smileyИскаш по-евтино,пък си избрал скъп вариант,например с равния покрив! Равен покрив се прави от армиран бетон,тоест стоманобенонна плоча,на нея пък ще и трябва и надеждна хидроизолация и това всичкото на 150 квадрата си е голям разход,долу-горе едни 10 000 лв без кофража и труда само за плочата. Зависи и кой как го гледа може и да е евтино,знам ли?!

Колега,общото между плажа в Перу и Плевен е само в буквата П:] Ако си спретнеш такова дизайнерско бунгало ще се вцепиш зимата от студ! Дните ,през които се отопляваме тука са 230 през годината.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-04 21:32 от фло.
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:28:48
Mojebi si prav to4no zatova se opitvam da sondiram mnenia i da vzema pravilno reshenie.A na tozi pokriv se spriah kato si misleh 4e e po uda4en variant a i viziata mi dopada smiling smileyA postavianeto na керемиди ne e li po skapo sas raznite izolacii i plo4i i taka n.
Tazi kashta mojebi shte bade postroena na 15km ot Burgas



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-04 21:30 от andi_pi.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход