Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley

Публикувано от andi_pi 
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:33:06
Tam ima siakakvi modeli kashti a i dvora e okolo dekar taka 4e mislia 4e niama dae losh variant kato vizia.no kato na4alo gonia cena

saglasen sam 4e Burgas ne e Peru no v momenta sam v polsha i tuk e dosta po studeno ot burgas kakvo da si postroia izcialo darvena kashta kato tuk Avstria ili Germania.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-04 21:44 от andi_pi.
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:43:25
Имаш нет.Рови и виж как строят хората в нашата климатична зона.Не е да няма плоски покриви,ама вече при тях "плоско" остана само името им.
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:47:20
OK iasno daite idei da sezapazi viziata a pokreva da e kakavto tam e uda4en za BG ako iskam da sam na toplo i obgraden ot vsiakade sas steni mnogo dobar variant e panelkata mai smiling smileydori shte zazidam terasata sas utong 4e da ne duha i shte sloja malak prozorec moi dom moia krepost smiling smiley)))
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:50:17
Ще ти трябва много разкрепостен архитект с постмодернистичен уклон.smiling smiley В тези кубични форми трябва да вкара много нашенски нормативи за строителството ,което не ми изглежда на много лесно,но може и да греша! В България има повече от 1200 архитекти с пълна проектантска правоспособност и няма начин да не намериш твоя човек.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-04 21:54 от фло.
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:51:15
Makar 4e sam vijdal podobni kashti i v centralna evropa i na dosta po studenimesta ,no tam e reshen problema s отоплението.Saz,parno i taka
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:55:25
ideiata mi beshe 4e s tezi formi edno 4e mi haresva drugo i si mislih 4e cenata niama da evisoka zapostroiavaneto.tova koeto vijdam za dogramata ili tezi golemi prozorci e okolo 50lv na kvadrat popravete me ako gresha ,i pestish ot maistori tuhli zamaski boiadisvane i niakolko butilki rakia koito dori mogat da po promeniat viziatana kashtata
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:58:25
Mom4eta ia kajete nai dobria variant zapokriv i evtin>Priemam mnenia i ot jeni smiling smiley
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 21:58:44
Quote
andi_pi
Makar 4e sam vijdal podobni kashti i v centralna evropa i na dosta po studenimesta ,no tam e reshen problema s отоплението.Saz,parno i taka

Не ,никой не е казал,че не може да стане такава къща! Може,обаче няма да ти е евтино още на етап проектиране,после като имаш проект може да се търсят и варианти на материалите и технологията,но това после!
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 22:03:17
kolko smiatate 4e moje da mi struva takova bungalo ?
Re: Nujna mi e pomosht za stroej na kashta smiling smiley
04-02-2011 - 22:03:43
Фло се опитва да ти каже колега че "и аз искам много работи" обаче...... Спрял си се на дизайнерска разработка и искаш да си я спретнеш "евтино" - много смешно.Само хонорара дето е взел твореца на тази ще ти е тука целия разход за къщата така че прави си сметка за поевтиняването. С трици - маймуни ....... Изобщо не говорим за разликата в климата която явно не схвана .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход