Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помощ за гараж

Публикувано от MalinaMila 
Помощ за гараж
01-07-2010 - 12:22:14
Здравейте ,наскоро се сдобих с гараж и от радост реших да го шпакловам ,боядисам + плоча на земята
Та проблема е с тази плоча на земята
Когато го купих беше на циментова груба замазка ,после майсторите за да изравнят се договорихме да сложат само-разливна ,но като не стигнала , тази която имах, те сложили някакво лепило за плочки
Вече месец от както е с тази замазка и на места по пода изби мухъл
Гаражът е малко под кота 0 и разбира се не би могло да се проветрява добре ,струва ми се влажно ,а и да не говорим че кооперацията е от 2 години
Моля кажете какво е редно да се направи за да се избегне мухъла
Re: Помощ за гараж
01-07-2010 - 18:41:24
avatar
Пробвайте с Аквамат Пенетрейт,влагата ще избяга,ще се хидроизолира и чао...на мухъла.....
Една торба е 38 лв и ще стигне за квадратурата - полага се на влажна основа....просто песен...

Чест и почитание
Re: Помощ за гараж
01-07-2010 - 20:50:53
Добре е това ,че има спасение , ама моля обяснете защо на чисто новичък ,сух гараж изби мухъл за има няма 10 дена ,,от замазката ли е ?
Възможно ли е да са направили замазка с нещо неподходящо , като примерно лепило някакво? *bow*
Re: Помощ за гараж
01-07-2010 - 21:16:01
avatar
Просто нещо сте сбъркали - или пък от валежите се вдига нивото на подпочвената вода и след като не се вентилира добре избива плесен......

Чест и почитание
Re: Помощ за гараж
01-07-2010 - 21:28:03
avatar
Аз в моя гараж, пак е подземен съм сложил гранитогрес на пода и е перфектно. Причината да го направя така беше, че колкото и да го чистех, все се трупаше много прах. То и сега се трупа, ама пък плочките са по-лесни за почистване

italinea.net
Re: Помощ за гараж
01-07-2010 - 21:45:10
Чудесно е гараж с гранитогрес , но мухълът ако го има и в/у гранитогреса ще плъзне , ако не се лъжа ,,*tired*
Re: Помощ за гараж
01-07-2010 - 22:18:54
avatar
ами не знам, трябва Gogol да каже, при мен до сега мухъл не се е появявал, кооперацията е на 7 години, но гаражите нямат изчистване от строителния прах, аз поне сигурно за 4 години, поне 10 кофи с прах съм изхвърлил, а прахът всякаш се увеличава, може би трябва с някаква машина да се почисти, защото сега влиза чиста кола, а излиза цялата в прах, само за няколко часа

italinea.net
Re: Помощ за гараж
01-07-2010 - 22:28:58
Чак ме е страх да си представя как ще спра в гаража си с гранитогрес, ако на вън вали. На барбекюто вкъщи има малка ивица извън стряхата и в мокро време с джапанки там се получават виртуозни изпълнения от художествена и земна гимнастика.
Re: Помощ за гараж
01-07-2010 - 23:35:18
Има гранитогрес и за такова време ,*angel*
Re: Помощ за гараж
01-07-2010 - 23:46:00
avatar
Quote
bulhomes
Чак ме е страх да си представя как ще спра в гаража си с гранитогрес, ако на вън вали. На барбекюто вкъщи има малка ивица извън стряхата и в мокро време с джапанки там се получават виртуозни изпълнения от художествена и земна гимнастика.

ами който иска и с тротоарни плочи може да го направи, а и хем по-евтино ще излезе

italinea.net
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход