Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Коя боя - levis или Dulux?

Публикувано от Sanita 
Re: Коя боя - levis или Dulux?
28-06-2007 - 21:10:12
samo Dulux
Цяла Англия използват Dulux
Re: Коя боя - levis или Dulux?
28-06-2007 - 22:11:59
Май само в Англия. На континента не е много популярна. Не мисля, че Английска бояджийска компания може да бъде пример. Виж немска или италианска - да. Да много са добри, но не чак толкова.
Re: Коя боя - levis или Dulux?
29-06-2007 - 09:59:32
za sega po-dobri boiadjii ot poliacite az lichno ne sum vijdal....stava vupros za poliaci v Anglia.
I naistina nai-dobrata boia e dulux, no vseki si ima svoe mnenie po vuprosa..smiling smiley
Re: Коя боя - levis или Dulux?
29-06-2007 - 10:22:15
Нали го знаете оня дето спрял с голфа си на един сфетофар до един с Майбах и го пита: "абе, как е тая кола, има ли некакви проблеми, добра ли е?" а оня от лимузината "перфектна е, що питаш?" ; "амиии, гледам, че не ги карат много..."
Мисля, че е така и с Dulux. Може да е най-добрата, но на каква цена?
Re: Коя боя - levis или Dulux?
29-06-2007 - 10:40:45
Силно препоръчвам Dulux - боядисвали сме с нея акто жилището си, така и заведение - след 3 години пушене и заливане нямаше промяна на цвета!

Но наистина - ако жилището е ново, по-добре изчакайте 2-3 години - да се напукат стените, да избият течовете, да си прецените отново препочитанията. Аз така направих, но сега си мисля, че щеше да е по-добре да си го бяхме боядисали от самото начало, а сега просто да си бяхме променили обстановката. Защото 2-3 години с чисто бели стени не е много приятно, а разлиата в цената на белия български латекс и на Дулукс не е чак пък олкова огромна. Пък и не знам защо у нас хората не пребоядисват толкова често - в други държави, където имам познати си бюджетират цялостно пребоядисване на жилището на всеки 2-3 години. Хем хигиенично, хем промяната е винаги добре дошла за разнообразяване на ежедневието.
Re: Коя боя - levis или Dulux?
29-06-2007 - 13:34:06
Da, naistina moje i da e po-skupichka, no nali znaete kakvo kazvat Evreite: ne sum tolkova bogat, za da kupuvam evtini neshta...smiling smiley

Puk i kachestvoto sushto triabva da se vzima pod vnimanie, makar, che v BG mnogo hora gledat samo cenata, i ne bih kazal, che povecheto to tiah ne sa v plachevno finansovo sustoianie.....prosto predpolagam mantalitet ili neshto takova...smiling smiley
Re: Коя боя - levis или Dulux?
29-06-2007 - 13:43:36
Аз само казвам, че може да се намерят бои с приблизително такова качество, но на по-ниска цена. В България Levis са с DIY серията, но има Caparol, Brilux, Oikos. Техните бои от по-високите класове не отстъпват по качество, а само по цена.
Re: Коя боя - levis или Dulux?
29-06-2007 - 13:51:08
Ne sporia..smiling smiley
Moje i taka da e kakto kazvate. Az lichno ne sum zapoznat s boi ot markite koito izbroihte po-nagore.


www.technopipe.bg
tsv
Re: Коя боя - levis или Dulux?
16-07-2007 - 14:38:59
аз предпочитам dulux. единствено в ефектите отстъпва на fractalis. вярно е че за обикновенния човек е малко стряскащо 5 л. да са на цената на две баки български латекс, но погледнете какъв е разхода и какво е качеството. опитът ми с dulux показва че навсякъде се постига цветът с две ръце, дори когато става въпрос за доста тъмни цветове. от ойкос нямамвпечатления. ще се въздържа от мнение за другите марки, изброени по горе. smiling smiley
Re: Коя боя - levis или Dulux?
16-07-2007 - 15:22:02
Caparol - pri dobre podgotvena stena i s podhodq6tiq grund - samo edna ryka i to v qrki cvetove s mnogo visoka ustoi4ivost na triene. Ve4e opitah. Imat i neveroqtni dekorativni tehniki. Prepory4vam gi!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход