Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Молба за консултация

Публикувано от Стефан 
Молба за консултация
07-10-2005 - 20:07:19
Здравейте,

Предстои ми ремонт на триетажна къща - изливане на плочи на трите етажа ( в момента е гредоред), съответно изграждане на външни колони (седем броя), цялостен ремонт на покрив (нови греди, нови битумни керемиди, улуци и т.н.). РЗП е 150 кв/м. Интересуват ме ориентировачни цени за работа и евентуално за материали. Знам, че е строго специфично за всеки обект, но все пак ако някой е правил наскоро нещо подобно ще съм му благодарен да сподели опит. Също ще приветствам и мнението на предприемачи, които се занимават с ремонти и строителство smiling smiley

Благодаря предварително,
Стефан
Re: Молба за консултация
10-12-2006 - 18:45:42
[bgcolor=orange][size=10px
zdraveite aktualna li vie o6de obiavata za stroeja?[/color][/bgcolor][/size]
Re: Молба за консултация
11-12-2006 - 09:37:11
Отвори рубриката "Строителство ремонти" там има куп написани неща от препатили майсторите и ходили по обектите и складовете хора. Ще са ти полезни.
Re: Молба за консултация
12-12-2006 - 18:23:56
daite razmerite na kolonite
za dva etaja li govorim?
kakva e armirovkata po plan
imali tregeri van6ni ili taka da vi kaja( legnali koloni okolo ku6data kato van6ni poiasi)
на какав размер ще бадат ребрата и столиците
таванскиат зид след пло4ата на каква височина е? на ккави мм е битума и каква марка
ако обекта ви е в софя аз мога да ви консултирам на миасто безплатно ех кафе ще ме черпитеsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход