Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

добра фирма за топлоизолация

Публикувано от Yori 
Re: добра фирма за топлоизолация
08-08-2017 - 01:33:36
Бих се определил с една дума „ перфекционист „ !!!
Доста четене изчетох за да си избера най-добрата фирма за топлоизолация.
Записах си на лист 10 от фирмите в интернет и с 6 от тях разговарях и оглеждахме апартамента ми.
Получих 6 различни цени и мнения. Бях в стрес и ужас .... И докато умувах какъв вид изолация искам и коя фирма да е ..... Видях, че на съседният блок работят алпинисти. Отидох да ги попитам и останах приятно изненадан след разговора с тях. Тогава смачках листа на който бях записал останалите фирми и реших да са алпинистите от отсрещният блок. Те ми препоръчаха неопор с дебелина 8см.
и искам да ви кажа, че съм много доволен, от изолацията и от себе си, че съм направил правилният избор. Силно ви ги препоръчвам
сайта им е [www.termostroi.com] а телефона 0895 025 218
Re: добра фирма за топлоизолация
30-09-2017 - 21:30:37
Здравейте!
Пиша в този форум само с една цел, да похваля майсторите който ми направиха изолацията и не само моята а и почти на всички от блока. Човека който се занимава с организацията и изпълнението на изолирането се казва Иван телефона му е 0895 025 218
Преди известно време той направи изолация на бившият ми, и съответно от там ми е препоръката. Няма такъв пич като него сред всички майстори в цяла София.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2017-09-30 21:33 от miaa.
Re: добра фирма за топлоизолация
03-04-2018 - 22:17:46
Миа благодаря за препоръката
Прочетох мнението ти реших да се свържа с Иван, понеже имахме нужда от изолация и останах доволна.
След като направиха моята изолация и съседите видяха колко хубава стана и те пожелаха.
Също така ще отбележа че всичко беше така както се бяхме уговорили.
Силно ви го препоръчвам и аз ! Сайта им е [www.termostroi.com]
Re: добра фирма за топлоизолация
22-06-2019 - 10:45:02
Quote
Yori
От личен опит препоръчвам фирма "Алпина корект ООД" за топлоизолация - 0886 735 773 и 0888 667 400
ИЗключително коректни и точни. Работят достатъчно бързо и с качествени материали.
Останах наистина очарован от работата им. Препоръчвам ги на всеки, който има нужда от такъв вид специалисти. smiling smiley :}


Пълна лъжа!
Цяла София знае, че тези Алпина са некоректни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход