Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пречиствателни станции за еднофамилни къщи

Публикувано от angijulay 
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 11:36:56
В тази тема вече никой на никого не може е полезен! *stop*
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 11:49:17
avatar
Е,измерихте си п*шките-сега дайте и нещо по същество!

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 14:05:28
До сега само четях защото темата ме интересува.Не можах да се въздържа и се регистрирах за да изкажа и моето мнение:
Удивен съм от ПРОСТОТИЯТА на Yasho! От два дни гледам един неуравновесен тип да издевателства по най вулгарния и неграмотен начин в този форум.Още повече съм удивен от факта,че по постоянните форумци не го поставите на мастото му.
Съгласен съм,че живеем в демократична държава и всеки може да си каже мнението но не по този начин.Това е пълен абсурд!Как е възможно администраторите да позволяват този терорист да вилнее така?
Завърших къщата и ми предстои да инвестирам в пречиствателна станция.Колебаех се много в изборът си на производител но този Yasho ме улесни.Явно някои от българските производители още не са дорасли за да печелят.
Аз също изкарвам парите си с производство в България но в друга бранш.Срам ме е от такива "колеги и предприемачи" защото хвърлят сянка върху всички български производители.
Ефекта от недодяланите бръвежи на този "колега" е ясен.Поне аз няма да се доверя на българска пречиствателна станция.Сигурен съм,че не малко потенциялни клиенти за този продукт ще обърнат гръб на българските пречиствателни станции,като прочетат как се популяризират от "Yasho".
Тука има читави форумци и дано го махнете този терорист,това петно за българския производител и предприемач!

Чао
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
09-03-2010 - 15:11:12
Quote
vajarov1980
До сега само четях защото темата ме интересува.Не можах да се въздържа и се регистрирах за да изкажа и моето мнение:
Удивен съм от ПРОСТОТИЯТА на Yasho! От два дни гледам един неуравновесен тип да издевателства по най вулгарния и неграмотен начин в този форум.Още повече съм удивен от факта,че по постоянните форумци не го поставите на мастото му.
Съгласен съм,че живеем в демократична държава и всеки може да си каже мнението но не по този начин.Това е пълен абсурд!Как е възможно администраторите да позволяват този терорист да вилнее така?
Завърших къщата и ми предстои да инвестирам в пречиствателна станция.Колебаех се много в изборът си на производител но този Yasho ме улесни.Явно някои от българските производители още не са дорасли за да печелят.
Аз също изкарвам парите си с производство в България но в друга бранш.Срам ме е от такива "колеги и предприемачи" защото хвърлят сянка върху всички български производители.
Ефекта от недодяланите бръвежи на този "колега" е ясен.Поне аз няма да се доверя на българска пречиствателна станция.Сигурен съм,че не малко потенциялни клиенти за този продукт ще обърнат гръб на българските пречиствателни станции,като прочетат как се популяризират от "Yasho".
Тука има читави форумци и дано го махнете този терорист,това петно за българския производител и предприемач!

Чао

ох миличкия *xxx*

цял ден регистрира никове абе момче иди се прегледай



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-10 11:03 от yasho.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
17-03-2010 - 17:21:34
Quote
фло
Моят коментар в тази тема се отнася само за биологичното очистване на отпадните води.Биологичното очистване включва три етапа: минерализация ,нитрификация и денитрификация.Денитрификацията,/извършва се от бактерии денитрификатори/е крайния етап при който се извлича азота от водата.и водата може да отиде за дезинфекция и ползване!
В този смисъл технология D-N или денитрификация-нитрификация ми звучи като безалкохолна ракия:]защото това е някакъв каламбур-не може веднъж да си извадил азота,каквато е целта и после да го слагаш пак,което пък показва,че високото самомнение на колегата с образованието и двадесет годишния професионализъм се отнася само до пълненето на тоалетната чиния!Ние от Кръжока,както ни нарича ,като се опитва да ни уязви, можем да го уверим в същите постижения,че и по добри по отношение на времето!:]
*ok*
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
25-03-2010 - 02:02:53
Поздрави от мен
Благодаря на всички, които се включиха в темата и ми помогнаха в избора.
Спрях се на тези пречиствателни станции [www.pi-trade.com]
цената ще я споделям само на лична smiling smiley
Бих се радвала ако споделите вашето мнение относно тези пречиствателни станции.



Благодаря за вниманието !!!!!!!!!
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
25-03-2010 - 08:11:41
avatar
Честито и безаварийно!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
01-04-2010 - 21:02:47
avatar
Междувременно се оказа, че сме станали дитрибутори ли, партньори ли на производители на такива станции. Гледам вчера на базата разтоварват това -


Още нямам подробности кое каво, ама колегите ми казват - евтини са. Очаквайте инфо след празниците, ако ви интересува, де....

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
01-04-2010 - 22:45:44
Николов, оказва се че колкото и да си мислех да го заобиколя това ще трябва да купувам и такова. Веднага ме впечатли - "евтини са", тъй че с нетърпение ще чакам цифрите.
Re: Пречиствателни станции за еднофамилни къщи
06-04-2010 - 12:22:42
avatar
Още нямаме много детайли от производителя, но като цяло за еднофамилна къща инсталацията с трите съда и всичкото необходимо оборудване (помпи, аератори, табло и т.н.) е някъде около 3800 лв.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход